03-5163163

לייעוץ והזמנות התקשרו

03-5163163
  טיול מאורגן לאיסלנד - אל ממלכת הקרח, הרי הגעש והגייזרים
  הרשם לטיול

  טיול מאורגן לאיסלנד 12 יום / 11 לילות

  אודות הטיול המאורגן לאיסלנד

   

  הצטרפו לטיול המאורגן לאיסלנד, טיול שבו תחוו את כל הטוב והיפה שאיסלנד מציעה. איסלנד, אי הקרח הרי הגעש והגייזרים נושק לחוג הארקטי וממוקם בין גרינלנד, נורבגיה וסקוטלנד. אנו נגלה לכם מקומות מרתקים, איתנו תראו את אתרי הטבע המדהימים כגון קרחונים, הרי געש פעילים, מעיינות חמים, גייזרים, פסגות הרים מושלגים, מפלים אדירים ומדבריות, וכן נלמד אודות ההיסטוריה של איסלנד ועברה המרתק שעיקרו מתחיל בהתיישבות הויקינגים באי. נהנה ממראה שופע של עופות ויונקים ימיים נדירים החיים באוקיינוס המקיף את האי, לצד חוות חקלאיות וערים תוססות.בטיול נשלב ביקורים באתרי טבע, נצעד במסלולים רגליים בין נופי בראשית מדהימים, נערוך שייט בין קרחונים ונעלה לרכיבה על גבי אופנועי שלג במשטחי קרח אינסופיים. בנוסף נהנה מרחצה בבריכה תרמית מדהימה ונהנה מהשקט, הנוף והשלווה. למטיילים בחודשים אוגוסט עד ספטמבר צפוי מפגש מרתק עם זוהר הצפון. תופעה המתאפיינת בהבזקי אור חזקים בצבעים שונים בשמי הלילה הכהים. הצטרפו לטיול המאורגן שלנו לאיסלנד ותיהנו מחוויה חד פעמית, ייחודית ומעוררת חושים אצל כל אחד ואחת מכם.

     אטרקציות ואתרים מיוחדים הכלולים בתוכנית הטיול:

  • ביקור בריקיאוויק וסיור עיר
  • ביקור בלגונה הכחולה - אתר נופש וספא גיאותרמי בטמפרטורה של 30 - 40 מעלות
  • ביקור במשולש הזהב הכולל את ת'ינגוואליר, מפלי גולפוס, הגייזר סטרוקר
  • ביקור בשמורת לאנדמאננאלוגר - ארץ הצבעים והמעיינות החמים
  • ביקור באזור הר הגעש הקלה
  • רכיבה חוויתית על אופנועי שלג
  • ביקור בחצי האי דירהוליי, קרחון מירדאל, שיני השטן
  • ביקור בכפר קירקיוברקלאוסטר
  • ביקור במכתשי לאקי
  • שייט בלגונה קרחונית יפיפייה
  • ביקור בשמורת סקפטאפל על נופייה היחודיים הכוללת את המפל השחור, קרחון וטנה יוקול,
  • לגונת הקרחונים יוקולסרלון
  • ביקור בכפר הדייגים דג'ופיווגור ביקור באזור אגם מיווטאן ובאזור הר הגעש אסקיה והאגמים שבלועו
  • ביקור במפל דטיפוס
  • ביקור בקניון הסבירגי דמוי פרסת הענק שנוצר משיטפונות אדירים.
  • ביקור בעיירת הדיג הוסאוויק
  • ביקור באקוריירי - העיר השנייה בגודלה באיסלנד.
  • ביקור בחווה איסלנדית טיפוסית.
  • ביקור בחצי האי סנאפלסנס
  • צפייה במצוקי הילנאר
  • צפיה בהר הגעש סנאפל והקרחון המכסה אותו. 

  טיול מאורגן לאיסלנד - למה לטייל איתנו

   

  תוכנית טיול מקיפה וגדושה עם ניצול מלא של כל ימי הטיול • בתוכנית הטיול ובמחיר שתשלמו הכל כלול ואין חיובים נוספים עבור סיורי בחירה בחו"ל • קבוצת מטיילים איכותית ולא גדולה • שירותי תיירות ברמה גבוהה כולל לינות על בסיס חצי פנסיון • תמורה למחיר מהגבוהות שקיימות בשוק  • תכנון מוקפד עד הפרט הקטן ביותר • טיסות בחברות תעופה אמינות • הדרכה ברמה גבוהה ביותר על ידי מדריך מצוות החברה, מנוסה ובעל ידע בתרבות, היסטוריה וגיאוגרפיה של יעדי הטיול • טיול בחברה מנוסה בארגון ותפעול טיולים שצברה אלפי לקוחות מרוצים.

   

  תוכנית הטיול המאורגן לאיסלנד

   

  יום 1. תל אביב - הלגונה הכחולה - ריקיאוויק

  נצא בטיסה לריקיאוויק בירת איסלנד וננחת בשדה התעופה בעיירה קפלאוויק
  (Keflavik). לאחר שנתארגן נצא לנסיעה בין נופים מדהימים ונגיע ללגונה הכחולה. זוהי בריכת מים גיאותרמיים בטמפ' קבועה של כ 30 - 40 מעלות ומוכרת כאחד הסמלים המפורסמים של איסלנד. ניכנס לרחצה מרגיעה במים החמים שיעשו לנו נפלאות לגוף ולנפש. נמשיך לריקיאוויק ונצא לסיור עיר. נהנה מנפלאות העיר הגדושה בבתי קפה קטנים, מסעדות אותנטיות ובתים צבעוניים המשתרעים לאורך רחובות עתיקים ונעימים למראה. נתחכך במקומיים ונבחין בעליצות השופעת על פניהם לאורה של השמש המתנדבת להפציע במספר מועט של חודשי קיץ. ארוחת ערב ולינה בריקיאוויק.

  יום 2. ריקיאוויק - מעגל הזהב – צפייה בגייזר סטרוקר - סלפוס

  נבקר באזור מעגל הזהב הכולל את ת'ינגוואליר, מקום הפרלמנט הראשון באירופה משנת 930 לספירה. פעם בשנה היו מתכנסים שם תושבי האי ומקימיים דיונים על הנושאים החשובים לחיי התושבים. נראה בסמוך את קניון הבזלת המיוחד והנדיר, מקום שבו נפרדו שני לוחות טקטונים אדירים זה מזה. נרחיב ונסביר את מהות התופעה הטקטונית. נמשיך למפלי גולפוס(Gullfoss) מהיפים והעוצמתיים במפליה של איסלנד. נצפה על המפלים העצומים ונחוש את העוצמה האדירה של המים הנופלים מגובה רב אל תוך הקניון הנמצא למרגלותנו. נמשיך לצפייה בגייזר סטרוקר. זהו סילון מים חמים הפורץ בעוצמה מבטן האדמה כל 5 דקות ולעיתים מתנשא עד לגובה 25 מטר. נלמד אודות תופעת הגייזר ששכיחה בהרבה מקומות באיסלנד והפכו להיות אטרקציה תיירותית. נמשיך לארוחת ערב ולינה באיזור העיירה סלפוס(Selfoss).

  יום 3. סלפוס – לאנדמאננאלוגר - ויק

  נצא אל עומק שטחי הרמות ההרריות הגבוהות באיסלנד. נחצה שטחי נוף וולקני וזרמי נהרות ונראה תצורות גיאולוגיות המיוחדות לאזור כשלצידנו נוכח הר הגעש הקלה (Hekla), אחד מהרי הגעש הפעילים באיסלנד. ניסע בדרכי האפר הוולקני ונגיע לשמורת לאנדמאננאלוגר (Landmannalaugar) הנחשבת לאחת הייחודיות באיסלנד. נראה את סילוני המים החמים הפורצים מהאדמה על רקע תצורות סלעים במגוון צבעים מרהיבים. נמשיך לעיירה ויק (Vik ) השוכנת על שפת הים. העיירה נחשבת לדרומית ביותר באי. ארוחת ערב ולינה באזור.

  יום 4. ויק – מפלי סקוגפוס וסליאנדפוס - כף דירהוליי - קירקיוברקלאוסטר

  ניסע בכביש מספר 1. זהו כביש טבעתי המקיף את כל איסלנד ואורכו כ- 1330 ק"מ. הכביש עובר בנופים הנפלאים של מפגש הים וההרים. נגיע למפלי סקוגפוס ( Skogafos) ו סליאנדפוס. נטייל להנאתנו בקרבת המפלים, נתרשם מפלאי הטבע ועוצמתו כשהגיבורים שבינכם יוכלו לעלות לראש המפל ולתצפת על האזור. נמשיך לצוקים של כף דירהולי. נראה את קשת הלבה הענקית הפורצת כמו רגל פיל אדירה אל תוך הים, את צוקי הבזלת הנישאים ואת רבבות התוכים השוהים ברחבי האי. בהמשך נגיע לכפר קירקיוברקלאוסטר ,יישוב קטן שבו קצת פחות ממאתיים תושבים, מוקף בהרי געש וקרחונים ומהווה נקודת יציאה טובה לחלק מהאתרים הכלולים בטיול. נתארגן במלון לארוחת ערב ולינה.

  יום 5. קירקיוברקלאוסטר - מכתשי שמורת לאקאגיגאר - יום טיול ברכב שטח ייעודי - קירקיוברקלאוסטר

  נצא ברכבי שטח אל מכתשי לאקי שבשמורת הטבע לאקאגיגאר"(LAKAGIGAR). בשנת 1783 הייתה במקום התפרצות וולקאנית אדירת ממדים. ההתפרצות שינתה את פני האזור כולו וגרמה להיווצרות תופעות גיאולוגיות ייחודיות למקום. כמויות האפר הוולקני האדירות שהתפרצו הגיעו עד לאירופה והדבר גרם למחסור במזון, מחלות ועליה בתמותת תושבים. נסייר בשמורה שכמעט ואין דומה לה בעולם בשל היותה נידחת ומרוחקת אבל מאד מיוחדת. נחזור לקירקיוברקלאוסטר לארוחת ערב ולינה.

  יום 6. שמורת סקאפטפל - שייט בלגונת הקרחונים - אופנועי שלג בקרחון ואטנה יוקול - כפר הדייגים דג'ופיווגור

  נצא בנסיעה נופית מדהימה בכביש הטבעת מספר 1 עד שנגיע לפתחה של שמורת הטבע "סקאפטפל" (Skaftaffel). נטייל בשמורה בשביל הליכה מדהים ביופיו בעקבותיו נגיע למפל השחור. זהו מפל מים עוצר נשימה החודר את קניון הבזלת השחור ונופל מגובה של כ - 25 מטר לתוך הנחל שמתחתיו. נמשיך לקרחון וטנה יוקול הנחשב לכיפת הקרח הגדולה באירופה והשלישית בגודלה בעולם לאחר אנטרקטיקה וגרינלנד. בהמשך נגיע ללגונת הקרחונים יוקולסרלון. נתרשם מגושי הקרח הענקיים המשייטים בשלווה עד הגיעם לים שם הם נמסים בתהליך איטי. בהמשך נקבל חגורות הצלה ונערוך שייט ברכב אמפיבי מיוחד איתו ננוע בין שברי הקרחון הלובשים צורות שונות ומחליפים צבעים מרהיבים בהתאם לשעה. בתום השייט נמשיך לרכיבה על אופנועי שלג בקרחון וטנה יוקול. נצטייד בלבוש המתאים ונצא לרכיבה על פני מרחבי הקרח המקיפים אותנו מכל עבר. נתרשם מהשקט והנוף הנפלא של כפרי הדייגים השוכנים על קו החוף. לעת ערב נגיע לכפר הדייגים דג'ופיווגור לארוחת ערב ולינה.

  יום 7. ארץ הפיורדים המזרחיים - העיירה אגילסטאדיר - אגם מיוואטן

  נצא עם בוקר לנסיעה לאורך הפיורדים המזרחיים. נבחין במפלי המים הגולשים ממרומי ההרים לכיוון הים. נחלוף על פני העיירה אגילסטאדיר הממוקמת על שפת אגם לאגאר עד הגיענו לאגם מיוואטן. נתרשם מאגם מופלא זה והנוף סביבו הרוחש וגועש פעילות וולקנית כגון קיטור הפורץ מבטן האדמה, מעיינות מים חמים, בוץ מבעבע בצבעים שונים, פתחי לוע געשיים ועוד. נרחיב בהסברים אודות התופעות הגיאולוגיות המיוחדות למקום ואחרי כן נגיע לארוחת ערב ולינה באזור אגם מיוואטן.

  יום 8. אזור אגם מיוואטן - הר הגעש אסקיה ואזור ארץ האסטרונאוטים – אזור אגם מיוואטן

  נצא לטיול ברכב שטח ייעודי לאיזורים ההררים של שרשרת ההרים הרדוברייד ו דינג'ופול ונגיע ללוע הר הגעש אסקיה - אחד משיאי הטיול. באזור זה התאמנו האסטרונאטים האמריקאים לפני שטסו לירח בגלל דימיון פני השטח לפני הירח. בסמיכות ללוע הר הגעש אסקיה נראה למרגלותינו שני אגמי טורקיז נפלאים, אחד עם מים קרים והאחר עם מים חמים, כשביניהם מפרידה לשון אדמה צרה. פעורי פה ממחזה טבע נפלא זה נעשה את דרכנו חזרה בדרך עמוסת נופי בראשית ומעוררת חושים לאזור אגם מיווטאן שם נאכל במלון ארוחת ערב ונלון.

  יום 9. אגם מיוואטן - מפל דטיפוס - קניון הסבירגי - העיירה הוסאוויק - אקוריירי

  נטייל באיזורים ובנופים היחודיים לאזור צפון האי. ניפרד מהאגם ונשעה דרכנו למפל דטיפוס (Dettifoss) מפל עוצמתי, ענק, החותר מכיוון ההרים שמדרום לו בתוך שכבות סלע עתיקות יומין. מפל זה נחשב לבעל כוח הזרימה החזק באירופה כולה. נגיע לקניון אסבירגי (Asbyrgi) שתמונתו כעין פרסה בזלתית ענקית שנוצרה במהלך היסטוריה ארוכת שנים של שיטפונות עזים שפקדו את המקום. נגיע למרכז עיירת הדייג הוסאוויק מהעיירות היפות ביותר בצפון איסלנד. נראה את בתיה הצבעוניים לחופו של מפרץ מרהיב ואת ההרים שפסגותיהם מכוסים בשלג בוהק. נטייל ברחובה הראשי של העיירה, נראה את הכנסייה המקומית הבנויה בסגנון מיוחד ונשקיף על המעגן הססגוני של סירות וספינות דייג. נמשיך לעיר אקוריירי נסייר במרכזה המעוצב שבו משולבים בתים קטנים, כנסייה מענינת ומדרחוב עם בתי קפה חמודים, מסעדות וחנויות בוטיק מיוחדות. נגיע למלון לארוחת ערב ולינה.

  יום 10. אקוריירי - העיירה וארמאהליד - חווה חקלאית טיפוסית - חצי האי סנאפלסנס

  נצא לכיוון מערב האי ונחלוף על פני העיירה וארמאהליד, מצפון לנו האוקיאנוס ומדרום רכסים הרריים, קרחונים ונופי בראשית. נגיע לביקור בחווה חקלאית איסלנדית טיפוסית. נלמד ותרשם מנושא החוות החקלאיות באיסלנד, דבר שקשור לכלכלה האיסלנדית. נמשיך מערבה ונגיע לפתחו של חצי האי סנאפלסנס (Snafellsnes). חצי האי חודר מערבה אל תוך עומק האוקיאנוס והוא מכונה גם איסלנד הקטנה, משום שאפשר למצוא בו את רובן של התופעות הייחודיות של איסלנד כולה. נתארגן במלון לארוחת ערב ולינה ואם יתמזל מזלנו נוכל לצפות בלילה בתופעת הזוהר הצפוני.

  יום 11. חצי האי סנאפלסנס - מצוקי הילנאר - הר הגעש סנאפל - ריקיאוויק

  נטייל ברובו של היום בנופים המיוחדים של חצי האי סנאפלסנס. נערוך טיול רגלי במצוקי הילנאר. נראה את עופות הים מסוגים שונים שיחוגו סביבנו כשהם עוסקים במלאכת איסוף מזון וקינון במרומי מצוקי הסלע המתחדדים מול גלי הים. מולנו נשקף במלוא הדרו הר הגעש סנאפל המתנשא לגובה של 1446 מטר ובפסגתו כיפת שלג עד. למרגלות ההר הגעשי נוכל לראות התופעות הגאולוגיות המיוחדות כגון סדקי קרקע החודרים עמוק עמוק אל תוך בטן האדמה. ממש על המקום הזה כתב הסופר הצרפתי ג'ול וורן את סיפרו הידוע מסע אל מרכז כדור הארץ. נמשיך ונסייר בכפרים, בחוות החקלאיות ובעיירות הקטנות, השקטות והנעימות של האזור תוך שאנו עושים דרכנו לכיוון ריקיאוויק. ארוחת ערב פרידה והגעה למלון ללינה.

  יום 12. ריקיאוויק - קפלאוויק - טיסה חזרה לתל אביב

  נצא מוקדם מהמלון לכיוון שדה התעופה בקפלאוויק ומלאי חוויות וזכרונות נעלה לטיסתנו חזרה לארץ.

  טרם נקבעו מחירים ותאריכי יציאה ל - 2022

   

  מחיר הטיול כולל : 

  • טיסות עם עצירת ביניים בנתיב תל- אביב - ריקיאוויק - תל אביב כולל מיסי נמל והיטלי בטחון
  • לינות  בבתי מלון / בקתות תיירות בדרגת תיירות טובה
  • כלכלה על בסיס ארוחות בוקר וארוחות ערב + 3 ארוחות צהריים נוספות
  • כניסות, ביקורים ופעילות שטח  כמפורט בתוכנית
  • אוטובוס וכלי רכב מתאימים לתנאי שטח כולל אופנועי שלג ושייט
  • מדריך ישראלי בקי ומנוסה של חברת סביב העולם
  • מלווים מקומיים דוברי אנגלית היכן שנדרש
  • טיפים לנותני שירותים בחו"ל (נהג ומדריכים מקומיים)
  • מפגש קבוצה טרם היציאה לטיול

  מחיר הטיול אינו כולל:
  בטוח רפואי ומטען, רצוי כיסוי ביטוחי לנהיגה על אופנועי שלג ופעילויות מסוג זה,
  הוצאות אישיות, סבלות  וטיפ למדריך הישראלי.


   

  פרטי טיסות:

  הלוך:
  תל אביב  –  פריז  טיסה מספר LY319   המראה: 06:00 נחיתה: 10:00  
  פריז  – ריקיאוויק  טיסה מספר  FI545    המראה: 14:00  נחיתה: 15:30

  חזור:
  ריקיאוויק – לונדון טיסה מספר FI450   המראה: 07:40  נחיתה: 11:45
  לונדון – תל אביב טיסה מספר LY316  המראה: 15:15  נחיתה: 22:00


  רשימת בתי מלון בהם נלון

  מיקום

   לילות

  שם המלון

  אתר אינטרנט

  ריקיאוויק

  Grand Reykjavik Hotel

  https://www.islandshotel.is/hotels-in-iceland/grand-hotel-reykjavik

  האזור הדרומי

  Selfoss hotel

  https://hotelselfoss.is/web/en/home

  אזור  קירקיוברקלאוסטר

  Laki hotel

  http://www.hotellaki.is

  דגופיווגור

  Fosshotel Eastfjords

    https://www.islandshotel.is/hotels-in-iceland/fosshotel-eastfjords

   

  אזור אגם  מיוואטן 

  Icelandair Hotel Myvatn

  https://www.icelandairhotels.com/en/hotels/akureyri/about-us/entertainment/myvatn  

   

   

   אזור  אקוריירי

  1

  Hotel Edda Akureyri

    https://www.hoteledda.is/en/hotels/hotel-edda-akureyri

   

  אזור סנאפלסנס  1 Hotel Borgarnes               

  ריקיאוויק

  Grand Reykjavik Hotel

  https://www.islandshotel.is/hotels-in-iceland/grand-hotel-reykjavik

   

   

  לתשומת לב

  • באיסלנד מזג האוויר עלול להשתנות ובעקבות כך ייתכנו ביטולים או שינויים בסדר הביקורים.

  • בחלק מהטיול נסיעות ארוכות שמתבצעות בדרכי עפר ברכב המותאם לנסיעות מסוג זה.

  • יש לעשות ביטוח נסיעות החל מיום ההרשמה ולוודא הרחבה לפעילויות בטיול כגון רכיבה על אופנועי שלג.

  • מומלץ לבצע רישום מוקדם לטיול, מספר המקומות מוגבל עקב עונת תיירות קצרה ותפוסת בתי מלון גבוהה.

   

  מפת הטיול

   

   

  רוצה להירשם לטיול ?

  מלא פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליך

  לטיולים מאורגנים נוספים לחץ כאן

  חפש טיול
  דלג על צור קשר

  יש לך שאלות נוספות ?

  השאר פרטים ואחד מיועצי הטיולים שלנו יחזור אליך
  checked
  דלג על המסלולים שלנו דלג על בר ימין
  חיוג מהיר
  חיפוש טיולים
  חפש טיול
  עבור לתוכן העמוד