03-5163163

לייעוץ והזמנות התקשרו

03-5163163
  טיול מאורגן למונטנגרו היפה - בין הים האדריאטי ועד שמורות הטבע בהרים השחורים טיול מאורגן למונטנגרו היפה - בין הים האדריאטי ועד שמורות הטבע בהרים השחורים
  הרשם לטיול

  טיול מאורגן למונטנגרו 7 ימים

  טיול מאורגן למונטנגרו - אודות הטיול שלנו


   

  צאו עמנו לטיול מאורגן ומרהיב למונטנגרו הקסומה, טיול שכולו התגלמות של טבע ונוף במיטבם. במסענו זה נוכל להתנתק מעט מהמוכר והידוע ולהתחבר לשקט, לשלווה ולנופים מרשימים ועוצרי נשימה שהטבע יזמן לנו בשמורות הטבע המרהיבות שבהם נבקר כגון פארק דורמיטור ושמורת ביוגראדסקה שבה שוכן אחד מהיערות העתיקים באירופה. ננוע בדרכים אתגריות הכוללות הליכה רגלית סביב האגם הגדול הנמצא בלב השמורה, נעבור על פני נופי בראשית קסומים, בתים כפריים בסגנון ייחודי, שפע מעיינות ונחלים, נפגוש בערים ציוריות ונכיר את התרבות ואורחות החיים של בני המקום. הצטרפו אלינו לטיול ייחודי ומרתק זה ותיהנו מחוייה ייחודית אותה תזכרו ארוכות.


   

  אתרים מרכזיים ואטרקציות בטיול
  • סיור במפרץ ובעיר קוטור כולל אזור הנמל, החומות מגדל השעון והקתדרלה 
  • עלייה במיניוואנים לשמורת הדורמיטור
  • סיור רגלי בשמורת הטבע דורמיטור 
  • שיט מהנה באדם סקאדאר 
  • ביקור במנזר אוסטרוג 
  • סיור רגלי באזור האגם השחור ובשמורת הביוגראד 
  • ביקור בקניון הטארה כולל תצפית אל הגשר 
  • סיור בעיר הנופש בודבה 
  • סיור בפודגוריצה בירת מונטנגרו כולל גשר המילניום, מגדל השעון וכיכר הרפובליקה
  • 2 סיורי ערב עם מדריך הקבוצה בפודגוריצה 
  • נסיעה לאורך רצועת החוף היפה במונטנגרו כולל ביקור בפטרובץ' וצפייה לאי סווטי סטפן 
  • סיור בעיר העתיקה דוברובניק בקרואטיה
  • סיור בעיר הקייט צבטאט שבקרואטה ביום האחרון (במידה וישאר זמן) 


  טיול מאורגן למונטנגרו - למה איתנו ?

   

  תוכנית עשירה, מגוונת ומלאה הכוללת ימי טיול מלאים וגדושים ללא ימים חופשיים וללא תוספות הכרוכות בתשלום, כלול בין השאר: שייט על אגם סקאדאר, עלייה במיניוואנים לשמורת הדורמיטור, 2 סיורי ערב רגליים בעיר פודגוריצה - ראו תכנית טיול מפורטת  • קבוצת מטיילים איכותית ולא גדולה ויחס אישי לכל אחד ואחת מכם במהלך הטיול • אירוח  במלונות בדרגת תיירות טובה על בסיס ארוחות בוקר וערב • הדרכת טיול מקצועית ברמה גבוהה ביותר על ידי מדריך חברת סביב העולם, בעל וותק רב שנים, בקי ביותר ומנוסה בהיסטוריה, תרבות וגיאוגרפיה של מונטנגרו • טיול בחברה מנוסה בארגון ותפעול טיולים למונטנגרו שצברה אלפי לקוחות מרוצים.

   

  תוכנית הטיול המאורגן למונטנגרו

  יום 1. תל אביב - דוברובניק - מפרץ קוטור - נייגושי - צטיניה - פודגוריצה

  בשעות הבוקר נטוס לדוברובניק שבקרואטיה. לאחר הנחיתה, נחצה את הגבול למונטנגרו ונגיע למפרץ קוטור המהווה פיורד של הים האדריאטי. נבקר בעיר קוטור, עיר מימי הביניים מוקפת חומות הנחשבת לאחת מפנינות התיירות היפות במונטנגרו. נראה את נמלה המוגן, חומותיה הגבוהות, כיכרותיה המעניינות ורחובותיה העתיקים וכן את מגדל השעון הצופה על חדר המשמר ומחסני הנשק העתיקים. נתרשם מסמטאות העיר העתיקה ששימרו את סגנון הבנייה של ממלכת וונציה ששלטה בה כמעט 400 שנה. נעבור דרך הכפר נייגושי, זהו כפר שהתמחה בהכנת ה"פרשוטו" , מעדן נפלא בטעמו המורכב מבשר משומר בצורה טבעית וייחודית שנעשה בתהליך ארוך. נמשיך לביקור בצטיניה עיר הבירה ההיסטורית של מונטנגרו. נטייל מעט בעיר ובין השאר נראה את ארמון המלך ניקולה שכיום הינו מוזיאון. משם נמשיך לפודגוריצה, בירתה העכשווית של מונטנגרו אשר כונתה בעבר טיטוגרד ע"ש מנהיג יוגוסלביה לשעבר יוזף טיטו. נגיע למלון שבו נלון ב-6 הלילות הבאים ונתארגן לארוחת ערב ולינה.

  טיסה לדוברובניק

  יום 2. סיור בעיר פודגוריצה - מנזר אוסטרוג - פודגוריצה

  נצא לסיור עיר בחלקה העתיק של פודגוריצה ונבחין בסגנון הבנייה מתקופת הטורקים. נתרשם מגשר המילניום המהווה את אחד מסמלי העיר. נראה את פסלו של המלך ניקולא הראשון שהיה מלך ונסיך מונטנגרו בשנים 1860- 1918 והנהיג את המרד בשלטון הטורקי. נראה את כיכר הרפובליקה ואת מגדל השעון מימי הטורקים ונשמע אודות ההיסטוריה של העיר. נמשיך לביקור במנזר אוסטרוג המרשים החצוב בסלע ההר בגובה של כ-900 מטר. המנזר נחצב בתקופת העותומנים שרדפו את הנוצרים במאה ה17. נחזור לפודגוריצה לארוחת ערב ואחריה סיור ערב רגלי עם מדריך הקבוצה. חזרה למלון ללינה.

  ערוץ נהר המורצ'ה

  יום 3. פודגוריצה - בר – שייט באגם שקאדר – פודגוריצה

  נקדיש את חלקו הראשון של היום לסיור בערי החוף הדרומיות של מונטנגרו.נגיע לעיר הנמל בר אשר שמשה עיר מבצר בימי שלטון הרומאים, הוונציאנים והתורכים. כיום נחשבת בר לאחד ממרכזיה הכלכליים החשובים ביותר של מונטנגרו ומהווה למעשה את השער העיקרי של כניסת סחורות לשטחה. נערוך סיור בסטארי בר, זהו חלקה העתיק של העיר בר. בהמשך נגיע לאגם שקאדר המהווה את גוף המים המתוקים הגדול ביותר בבלקן. נערוך שייט באגם המרהיב ונתרשם מצמחיית המים הסבוכה ומעשרות סוגי ציפורי המים שיש לשמורת טבע זו להציע. בתום הסיור נשוב לארוחת ערב ולינה במלוננו בפודגוריצה.

  פודגוריצה - אולצין

  יום 4. פודגוריצה - עמק מורצ'ה - שמורת הטבע ואגם ביוגרד- קניון נהר הטארה - פודגוריצה

  נצא עם בוקר בדרך נופית מדהימה ונעלה דרך ערוץ נהר המורצ'ה הצר לחלקה ההררי של מונטנגרו. נצא לפסגות חדשות ותצפיות דרך מרשימות. נגיע לביקור בשמורת הטבע ביוגראד, אחת השמורות הוותיקות והמרתקות באירופה. המקום מאופיין בעצי בראשית המונים כ-85 מיני עצים וכ-220 מיני צמחים. נערוך טיול רגלי בשמורה ונגיע לאגם ביוגראד הקסום החבוי בלב השמורה. נשאף מהאוויר הצח ונתרשם מיופיו העצום של הטבע. בהמשך נגיע לקניון נהר הטארה הנמצא בשמורת הדורמיטור. נערוך באזור סיור רגלי ותצפית על הגשר הנמצא מעל הקניון. נהר הטארה זורם בעומק של כ- 1300 מטר ובשל כך הקניון נחשב לעמוק ביותר באירופה ואילו הנהר נחשב לארוך ביותר במונטנגרו בשל אורכו מעל ל- 80 ק"מ. נעשה דרכנו חזרה לפודגוריצה כשמסביבנו נופי בראשית עוצרי נשימה. נגיע למלון לארוחת ערב ובהמשך נצא עם מדריך הקבוצה לסיור ערב רגלי ומהנה בעיר. חזרה למלון ללינה.

  האגם השחור

  יום 5. פודגוריצה - סיור בשמורת הדורמיטור במיניוואנים - אגם השחור - ז'אבליאק - פודגוריצה

  נצא לביקור בשמורת הדורמיטור. זהו פארק טבע ענק בשטח של קרוב ל 400 קמ"ר ובו אגמים, מערות קרח וקרוב ל-50 פסגות הרים הנישאים לגובה של אלפי מטרים. נגיע לאחת מפסגות שמורת הטבע באמצעות מיניוואנים נוחים שיאפשרו לנו ליהנות מכל פיסת נוף אפשרית שהמקום מספק למבקריו. נמשיך לאזור ה"אגם השחור" השוכן בלב השמורה ונחשב לאחת מגולות הכותרת של הביקור בשמורה. זהו אגם מרשים ביופיו בגובה של כ 1400 מטר המקבל את מימיו מהשלגים המופשרים בפסגות ההרים. צבעו דומה לשחור בשל צפיפות העצים הרבים העוטפים אותו ומטילים צל על מימיו. נעבור דרך עיירת הסקי היפה ז'אבליאק, נטייל בעיירה וננוח שם מעט לפני שנתחיל לעשות דרכנו חזרה לפודגוריצה לארוחת ערב ולינה.

  פודגוריצה - פטרובץ

  יום 6. פודגוריצה – פטרובץ' - סווטי סטפן- בודבה - פודגוריצה

  נצא מפודגוריצה לנסיעה בדרך הררית ועוצרת נשימה דרך עיירת הנופש פטרובאץ' השוכנת לחופי הים האדריאטי. נטייל להנאתנו בעיר נראה את המבצר ונלמד מעט אודות התופעות הגיאולוגיות הסלעיות של המקום. משם נמשיך לתצפית מרהיבה אל עבר חצי האי הזעיר סווטי סטפן אשר לשון יבשה ארוכה וצרה מחברת אותו אל רצועת החוף. באי שוכן כיום מלון יוקרה שבו מתארחים אישים מפורסמים ושועי עולם. נגיע בהמשך לביקור בבודבה, פנינת התיירות והנופש היפה של מונטנגרו. נערוך סיור בעיר ונראה את שרידי הכיבושים בתקופות קדומות של השלטון הרומי והשבטים האיליריים ששלטו לפני כ 2400 שנה בחלקים נרחבים של הבלקן.

  פודגוריצה – רכס הרי קומובי

  יום 7. פודגוריצה – דוברובניק - צבטאט - טיסה לתל אביב

  נצא לכיוון קרואטיה ולאחר מעבר הגבול נעשה את הדרך לדוברובניק. נגיע לעיר ונתרשם מחומותיה הבצורות המקיפות אותה שנבנו בין המאה ה-13 למאה ה-16. החומות נחשבות למערכת הביצורים השמורה ביותר באירופה. נטייל ברחובה הראשי של העיר העתיקה ונבקר במנזר הפרנציסקאני. אם יוותר זמן נמשיך לעיירת הנופש צבטאט. נוכל לטייל להנאתנו בטיילת המרשימה וליהנות מארוחה טובה באחת ממסעדות הדגים הרבות השוכנות בסמוך לקו החוף המפורץ כשברקע רחש גלי הים האדריאטי. נסיעה קצרה תביא אותנו לנמל התעופה של דוברובניק ועמוסי חוויות וזיכרונות נעימים, נעלה לטיסתנו חזרה ארצה.

  פודגוריצה – דוברובניק

  תאריכים ומחירים ל 2022 יעודכנו בקרוב.

  קוד טיול

  יציאה

  חזרה

  מחיר

  מדריך

  מצב הרשמה

   

   

  תוספת ליחיד בחדר :
  מחיר הטיול כולל :
  • טיסות תל אביב-דוברובניק-תל אביב
  • מיסי נמל היטלי בטחון
  • 6 לילות בבתי מלון בדרגת תיירות טובה
  • כלכלה על בסיס חצי פנסיון בבתי המלון
  • אוטובוס תיירים חדיש וממוזג ע"פ התוכנית.
  • העברות, סיורים וכניסות לאתרים כמפורט בתוכנית המוצעת.
  • מדריך ישראלי בקי ומנוסה של חברת סביב העולם
  • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם לנדרש
  • טיפים לנותני שירותים בחו"ל (נהג ומדריכים מקומיים)
  מחיר הטיול אינו כולל : ביטוח רפואי ומטען,טיפ למדריך הישראלי ודמי סבלות במלונות

  פרטי טיסות בחברת קרואטיה איירלינס

  תל אביב – דוברובניק טיסה מספר OU3057

  המראה : 04:50  נחיתה:06:50

  דוברובניק – תל אביב טיסה מספר OU3056
  המראה: 23:15 נחיתה: 02:55


  בית המלון בו נלון

  מיקום מספר לילות שם המלון דירוג אתר אינטרנט
  פודגוריצה 6 Center Ville Hotel 4* http://www.cv-hotel.com/
  הערה: במידה ויהיה שינוי של בית המלון, אנו מתחייבים לשמר את אותה רמת דירוג המופיעה בטבלה.

  מידע אודות המלונות בהם נלון

   

  פודגוריצה - מלון Center Ville בדירוג 4 *  

  המלון מרווח יפה וחדיש. כל החדרים ממוזגים ומרוהטים בסגנון אקלקטי וכוללים טלוויזיה בלוויין בעלת מסך שטוח, מיני בר, ​​ערכת הכנת קפה ותה וכספת. במלון מסעדה ובר, אינטרנט אלחוטי חינם שזמין בכל האזורים . חדרי אמבטיה יפים ומרווחים הכוללים מקלחת, מייבש שיער ומוצרי טיפוח ממותגים.

  מיקום המלון

  המלון ממוקם במתחם קפיטל פלאזה (Capital Plaza Complex) בפודגוריצה, כ-2 ק"מ ממרכז העיר.

  מידע נוסף ראו בלינק: https://www.cv-hotel.com/


   מפת הטיול

   

  רוצה להירשם לטיול ?

  מלא פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליך

  לטיולים מאורגנים נוספים לחץ כאן

  חפש טיול
  דלג על צור קשר

  יש לך שאלות נוספות ?

  השאר פרטים ואחד מיועצי הטיולים שלנו יחזור אליך
  checked
  דלג על מדוע לטייל מאורגן בחברת סביב העולם ?

  מדוע לטייל מאורגן בחברת סביב העולם ?

  • מסלולי טיול מלאים וגדושים

  • ימי טיול המנוצלים באופן מירבי 

  • ללא סיורי בחירה בתשלום נוסף 

  • קבוצות קטנות ואיכותיות 

  • רמה גבוהה של שירותי תיירות 

  • תמורה גבוהה ביחס למחיר 

  • תכנון מוקפד על כל פרט 

  • טיסות בחברות תעופה אמינות

  • הדרכה ברמה גיאוגרפית  

  • בקרת איכות קבועה ומתמדת

  • ניסיון רב שנים ואלפי מטיילים 
    שיצאו עמנו  

  דלג על המסלולים שלנו דלג על בר ימין
  חיוג מהיר
  חיפוש טיולים
  חפש טיול
  עבור לתוכן העמוד