03-5163163

לייעוץ והזמנות התקשרו

03-5163163
  טיול מאורגן לנורבגיה - מסע ייחודי אל ממלכת הפיורדים וארץ הוויקינגים
  הרשם לטיול

  טיול מאורגן לנורבגיה - 9 ימים

  אודות הטיול המאורגן לנורבגיה

   

  נורבגיה, מדינה מהיפות בעולם נחשבת כך בשל היותה מעצמת טבע ייחודית. הצטרפו לטיול המאורגן לנורבגיה שבו נעניק לכם חוויה קסומה מעולם החי והצומח, ממראות של קרחונים ופיורדים ענקיים אליהם נגיע באמצעות מעבורות ומשאר פלאי ונופי טבע שכמו נלקחו מאלבום תמונות. בטיול המאורגן לנורבגיה נתרשם מכפרים ציוריים השוכנים בעמקים והרים וננוע בכבישים המתפתלים לתוך נופים נפלאים ופסגות מושלגות. הטיול יפגיש אותנו עם מדינה מודרנית ומפותחת באופן מיוחד שדואגת ביותר לרווחת תושביה. נלמד אודות ההיסטוריה והתרבות המקומית שצמחה מתוך סיפורים מיתולוגיים, ומסורת של הוויקינגים הקדומים ששלטו במקום לפני כ 1000 שנה. הוויקינגים קידשו באורח חייהם אידאלים כגון אומץ לב, כיבושים ומוות, וכן מיתולוגיה מרתקת המבוססת על אלים וסיפורים דמיוניים. נסקור את תקופת הוויקינגים, תרומתם והישגיהם, ונהנה מקסמי הטבע ועוצמתו הנמצאים בשפע רב בכל זמן ומקום לאורך הטיול. 


  טיול מאורגן לנורבגיה - למה לטייל איתנו

   

  תוכנית טיול מקיפה וגדושה עם ניצול מלא של כל ימי הטיול • בתוכנית הטיול ובמחיר שתשלמו הכל כלול ואין חיובים נוספים עבור סיורי בחירה בחו"ל • קבוצת מטיילים איכותית ולא גדולה • שירותי תיירות ברמה גבוהה כולל לינות על בסיס חצי פנסיון • תמורה למחיר מהגבוהות שקיימות בשוק • תכנון מוקפד עד הפרט הקטן ביותר • טיסות בחברות תעופה אמינות • הדרכה ברמה גבוהה ביותר על ידי מדריך מצוות החברה, מנוסה ובעל ידע בתרבות, היסטוריה וגיאוגרפיה של יעדי הטיול • טיול בחברה מנוסה בארגון ותפעול טיולים לארצות היעד, שצברה אלפי לקוחות מרוצים.

   

  תוכנית הטיול המאורגן לנורבגיה

   

  יום 1. תל אביב - אוסלו – האמר

  ניפגש בשדה התעופה בשעות הבוקר ונטוס דרך יעד ביניים לאוסלו בירת נורבגיה. נעשה דרכנו לאורכו של אגם מיוסה שהוא האגם הארוך ביותר באגמי נורבגיה ומוקף הרים נישאים מכול עבר עד שנגיע לעיירה האמר (HAMMER). לינה וארוחת ערב באזור האמר.

  יום 2. לילהאמר - שמורת פר גינט - עמק המפלים – קריסטיאנסונד

  נבקר במוזיאון הפתוח המציג את אורח החיים הנורדי. במוזיאון מוצגים מבני עץ רבים, כנסיות, בתי מידות ובקתות ששימשו את הדייגים הנורבגים. בביקור נבין את ההיסטוריה המרתקת של יותר מ - 800 שנות התיישבות באזור. נמשיך לחופיה המפורצים של נורבגיה ונבקר בשמורת הטבע היפה פר גינט (PER GYND) הנושאת את שמו של גיבור מחזהו של הנריק איבסן. בנוף הקסום בשמורה נבין את המיתולוגיה הנורדית המהווה את הבסיס ללאומיות הנורבגית שהתגבשה במאה ה -19. נמשיך לאורכו של עמק גודברנדס(GODBARNADES) המשמש כמרכז תעשיית החלב הנורבגית. נחלוף על פניה של העיירה דומבס (DOMBAS) ונגיע לפתחו של אזור החוף הנורבגי. ניסע לאורך מפרצים קסומים בכבישים צרים כשהכל מסביבנו טבע נפלא. נעשה היכרות עם הטונדרה היבשתית, מקום משכנם של שפע חיות בר שמאכלסות את האזור המיוחד הזה. נמשיך לעיירת הדייגים קריסטיאנסונד השוכנת בלב ליבו של הנוף הנורבגי הבראשיתי והפראי שכולו עוצמה בלתי נתפשת. נטייל בסביבה ובעיירה עצמה ונמשיך לארוחת ערב ולינה במלון בקריסטיאנסונד.

  יום 3. קריסטיאנסונד - מולדה - הדרך האטלנטית – רונדה (אי הציפורים) – אולסונד

  היום כולו יוקדש לטיול והכרות עם אזור המפרצים המרהיבים, המיוחדים והייחודיים של מערבה של נורבגיה. נטייל לאורך החוף המפורץ, נחצה כפרים ציוריים וניסע על כביש מהיפים בעולם שנקרא הדרך האטלנטית. דרך זו הינה כביש צר שנבנה במבצע הנדסי מורכב ויקר עד מאוד בכדי לחבר מספר איים שללא סלילת הכביש ניתן היה להגיע אליהם בשייט בלבד. הכביש צר, מפותל וחוצה את האיים על גבי גשרי ענק המשתלבים היטב באווירה של איים וים. בהמשך היום נעלה על מעבורת ונשוט לרונדה אי הציפורים. באי נוכל לחזות בתופעה המדהימה של מושבות גדולות של עופות ים המקננות במקום. נחזור לחוף ונגיע אחה"צ לעיירה אולסונד (ALESUND). ייחודה של העיירה שהיא היחידה בנורבגיה שבתיה בנויים אבן ולא עץ. הבתים ניבנו במצוותו של קיסר גרמניה וילהלם השני, ברוח האדריכלות המודרנית של המאה העשרים, לאחר שאסון טבע גדול כילה את העיר כולה. נלון ונאכל ארוחת ערב באזור אולסונד.

  יום 4. אולסונד - כביש הטרולים - גיירנגיר פיורד – נורדפיורד

  עוד יום נפלא לפנינו. נטייל בנופי הפיורדים תוך כדי נסיעה על כביש הטרולים (TROOLLSTINGEN). זהו כביש צר המטפס למרומי ההרים ב-11 סרפנטינות מרהיבות. נצפה על מפלי המים הרבים והפסגות המושלגות שמסביב לנו. בנורבגיה המעבורות הן חלק אינטגרלי מהתנועה ממקום למקום בשל שטחה הגדול המכוסה מים. נעלה עם האוטובוס למעבורת שתביא אותנו עד לעיירה הלסילט (HELLESYLT) ומשם במעבורת נוספת נגיע לאזור הפיורד הקסום גיירנגרפיורד (GEIRANGER FJORD) שנחשב לאתר מורשת עולמי של ארגון אונסקו. נגיע בהמשך לעיירה הציורית גיירנגר היושבת ליד הפיורד כשכולה מוקפת מצוקים אדירים, מפלים שוצפים ושקט נפלא. ארוחת ערב ולינה בנורדפיורד.

  יום 5. נורדפיורד - קרחון בריקסדל - סוגנפיורד

  נצא לאחד מאתרי הנוף המיוחדים בסקנדינביה כולה - קרחון בריקסדל . קרחון זה הינו שלוחה מערבית של קרחון יוסטדאל שנחשב לגדול בקרחוני אירופה. נעשה טיול רגלי בדרך עפר ונגיע עד לנקודה הכי קרובה ממנה ניתן לתצפת על הקרחון. הדרך מוקפת במפלים מרשימים וצמחייה ירוקה האופיינית לאזורים קרים אלה. נמשיך דרומה לאזור גידול דגי הסלומון ומטעי הדובדבנים. הכביש עובר במספר מנהרות שנחצבו תחת כיפת הקרח של הקרחון שמעלינו. לעת ערב נגיע לאזור הפיורד השני באורכו בעולם והגדול מסוגו בנורבגיה - הסוגנפיורד(SOGNEFJORD). נאכל ארוחת ערב ונלון באזור.

  יום 6. אזור הסוגנפיורד - פודניס - פלאם - ברגן

  עם בוקר נעלה על מעבורת ונחצה עוד פיורד מקסים בדרכנו לכפר היפיפה פלאם (FLAM) והלאה בדרכי הנוף של אזור מערב המדינה עד שנגיע לעיר ברגן (BERGEN). ברגן הינה העיר השנייה בגודלה בנורבגיה והיא שוכנת במיקום נפלא שבו הים פוגש את ההרים. העיר מתאפיינת באווירה שקטה ושלווה השורה על כל מי שנכנס בשעריה. נסייר בעיר העתיקה וברחובות שבהם בתי עץ ששימשו כמחסנים לסוחרים והדייגים. נבקר במרכז העיר שתמיד פורח ומטופח. נעלה ברכבת מיוחדת לפסגת ההר פלאוין (PLOIEN) ומשם נשקיף אל העיר היפה. לעת ערב נגיע למלון בברגן ללינה וארוחת ערב.

  יום 7. ברגן - הרדנגר פיורד - מפלי לאנגפוס - סאודה

  נשלים את הסיור בעיר ברגן המוקפת פיורדים רבים, מפרצים יפיפיים וכוללת בתוכה היסטוריה נורדית ונורבגית מרשימה. נבקר בשוק הדגים הרוחש בבוקר פעילות רבה של הדייגים המציגים מרכולתם הטרייה בדוכנים צבעוניים. נבקר במרכז העתיק של העיר שבו נוכל לראות את בתי המסחר העתיקים והמחסנים העשויים מעץ, זכר לתרבות הדייג והמסחר הימי שהעיר התברכה בהם. נראה את מגדל רוזנקרנץ מהמאה ה 13, מגדל שהיה חלק מחומת ההגנה של העיר, וכמו כן נבקר בקתדרלה היפה של העיר. נפרד מברגן היפה והנעימה וננוע לאורך חופו של פיורד נוסף - הרדנגר פיורד (HARDANGERFJORD). נתרשם מהכפרים והעיירות הנורבגיות הציוריות במיטבן. נמשיך לעיירה אוטנה (UTNA) היושבת על שפת פיורד שרוחבו כ- 3 ק"מ ועומקו יותר מ 800 מטר ומעליה מתנשא לגובה רכס הר אוקסיין המכוסה בקרח עד. נמשיך למפל לאנגפוס (LANGFOSS) מהיפים שבמפלי נורבגיה. נתרשם מהמפל ועוצמות המים הנשפכים לקרקע ומשם נגיע לעיירה סאודה שם נאכל ארוחת ערב ונלון.

  יום 8. סאודה - חבל טלמרק - נוטודין - דראמן - אוסלו

  היום אנו בדרכנו לאוסלו בירת נורבגיה. נחצה את חבל טלמרק וחבל רוגלנד. שני חבלי ארץ המאפיינים את אזורי הרמות היותר נמוכות של נורבגיה. האזור פורה מאוד ומאוכלס בעיירות יפות, כפרים קטנים והרבה ירוק ומים. נמשיך דרך העיירה נוטודין המשמשת כעורף עירוני של האזור הכפרי שסביבה והיא שוכנת על שפת אגם בשם זהה וחוצה אותה נהר הטיין. נחלוף על פני העיירה דראמן השוכנת לחופו של פיורד בעל אותו שם. האזור כולו מושך אליו חובבי טבע רבים משך כול עונות השנה אבל בעיקר בקיץ שאז הוא מציע אין סוף מסלולים לבילוי בחיק הטבע. נגיע לאוסלו בשעות הערב. נתמקם במלון ונאכל ארוחת ערב. לינה באוסלו.

  יום 9. סיור עיר באוסלו – טיסה לתל אביב

  נקדיש את היום האחרון בטיול לסיור עיר באוסלו בירת נורבגיה. אוסלו נחשבת לעיר היקרה בעולם וברוב שטחה פרוסים יערות ואגמים. נערוך סיור עיר,נראה בנייני הקתדלרה והפרלמנט המרשימים. ניכנס לביקורים במוזיאון הוויקינגים ובגן הפסלים. ומשם נצא לנמל התעופה ונמריא לתל אביב.

  אתרים ואטרקציות מרכזיות במהלך הטיול :  

  • ביקור במוזיאון הפתוח בלילהאמר
  • ביקור וסיור בשמורה ואזור המפלים
  • ביקור בעיירה דומבס
  • ביקור בעיירת הדגים קריסטיאנסונד
  • נסיעה בדרך האטלנטית המפורסמת
  • שייט וביקור באי הציפורים ברונדה
  • ביקור בעיר אולסונד
  • נסיעה בכביש הטרולים
  • שייט וביקור באזור גיירנגרפיורד
  • ביקור בעיר גיירנגר
  • ביקור באזור קרחון בריקסדל
  • ביקור באזור הסוגנפיורד
  • סיור מקיף באתריה של ברגן כולל ביקור בשוק הדגים ובקתדרלה
  • נסיעה ברכבת מיוחדת העולה להר פלאוין בברגן
  • נסיעה לאורך אזור הרדנגרפיורד
  • ביקור באזור מפל לנגפוס
  • סיור בעיר הבירה אוסלו כולל ביקורים במוזיאון הוויקינגים וכניסה לגן הפסלים
  • ביקור בחבל טלמרק וחבל רוגלנד

   

  תאריכים ומחירים של שנת 2022 יעודכנו בקרוב
   

      קוד טיול

   יציאה

   חזרה

   מחיר

   הדרכה

   מצב הרשמה

  * תוספת לחדר ליחיד: $399

   

  מחיר הטיול כולל :

  • טיסות ת"א – אוסלו – ת"א דרך יעד ביניים כולל מיסים והיטלים 
  • 8 לילות בבתי מלון בדרגת תיירות טובה
  • כלכלה ע"ב חצי פנסיון בבתי המלון
  • אוטובוס תיירים חדיש וממוזג ע"פ התוכנית
  • העברות, סיורים וכניסות לאתרים כמפורט בתוכנית
  • מדריך ישראלי חברת סביב העולם בקי ומנוסה בהיסטוריה, בתרבות ובגיאוגרפיה של נורבגיה
  • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית במקומות הנדרשים לכך
  • טיפים לנותני שירותים בחו"ל (נהג ומדריכים המקומיים)

   מחיר הטיול אינו כולל:
   בטוח רפואי ומטען,הוצאות אישיות, סבלות וטיפ למדריך הישראלי.

  פרטי טיסות בחברת טורקיש איירליינס

  הלוך

  תל אביב –  איסטנבול  טיסה מספר  TK785     המראה: 10:20  נחיתה: 12:45

  איסטנבול – אוסלו       טיסה מספר  TK1753   המראה: 14:05  נחיתה: 16:50 

  חזור

  אוסלו – איסטנבול      טיסה מספר  TK1754   המראה : 17:45 נחיתה: 22:35
  איסטנבול – תל אביב  טיסה מספר  TK810     המראה:  00:05 נחיתה:  02:15


   רשימת בתי מלון בהם נלון

   

  מיקום

  לילות

  שם המלון

  דירוג

  אתר אינטרנט

  האמר

  1

  Kvitfjell Hotel

  *3

  www.kvitfjellhotel.no

  קריסטיאנסונד

  1

  Hotel Quality Grand

  4*

  www.nordicchoicehotel.no/hotell/norge/kristiasund/quality-hotel-grand-kristiansund

  אולסונד

  1

  Hotel Thon Fosnavag

  3*

  www.thonhotels.no/hoteller/norge/fosnavag/thon-hotel-fosnavag

  נורדפיורד

  1

  Hotel Raftevold

  4*

  www.nordfjord-hotell.no

  לייקאנגר

  1

  Leikanger Hotel

  3*

  https://www.leikanger-fjordhotel.no/

  ברגן

  1

  Hotel Scandic Flesland

  4*

  www.scandichotels.no

  סאודה

  1

  Hotel Klover

  3*

  www.kloverhotel.net

  אוסלו

  1

  Hotel Quality Expo

  4*

  www.nordicchoicehotels.no/hotell/norge/oslo/quality-hotel-expo

   

  הערה:  במידה ויחול שינוי במלונות החברה מתחייבת לאותה רמת דירוג המופיעה בטבלה.

   

  מפת הטיול

     

   

  רוצה להירשם לטיול ?

  מלא פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליך

  לטיולים מאורגנים נוספים לחץ כאן

  חפש טיול
  דלג על צור קשר

  יש לך שאלות נוספות ?

  השאר פרטים ואחד מיועצי הטיולים שלנו יחזור אליך
  checked
  דלג על ימין מתחת לטופס

  מדוע לטייל מאורגן בחברת סביב העולם ?

  • מסלולי טיול מלאים וגדושים

  • ימי טיול המנוצלים באופן מירבי 

  • ללא סיורי בחירה בתשלום נוסף 

  • קבוצות קטנות ואיכותיות 

  • רמה גבוהה של שירותי תיירות 

  • תמורה גבוהה ביחס למחיר 

  • תכנון מוקפד על כל פרט 

  • טיסות בחברות תעופה אמינות

  • הדרכה ברמה גיאוגרפית  

  • בקרת איכות קבועה ומתמדת

  • ניסיון רב שנים עם אלפי מטיילים

  דלג על המסלולים שלנו דלג על בר ימין
  חיוג מהיר
  חיפוש טיולים
  חפש טיול
  עבור לתוכן העמוד