03-6990444

לייעוץ והזמנות התקשרו

03-6990444
  טיול מאורגן לפולין - תרבות והיסטוריה, טבע ונופי עולם מרהיבים טיול מאורגן לפולין - תרבות והיסטוריה, טבע ונופי עולם מרהיבים

  טיול מאורגן לפולין 8 ימים

  פולין במבט שונה - טבע ונופים מרהיבים, תרבות עשירה והיסטוריה.


  פולין מתקשרת עם זיכרון השואה ורבים לא שוכחים את עברה, אך קיימת גם פולין האחרת, תוססת יפה ומתחדשת ההופכת בשנים האחרונות ליעד תיירות אטרקטיבי המציע שפע של נופי טבע מדהימים, כפרים ציוריים ואגמים תכולים, פארקים לאומיים ויערות עד מוריקים, טירות קסומות, מבצרים ומנזרים מתקופות קדומות וכן מבנים בעלי ייחודיות ארכיטקטונית מרשימה. מעבר לעובדה כי לפולין היסטוריה עשירה ומרתקת, נזכיר חלק מאנשי המדע התרבות והרוח שחיו ופעלו בה כגון, ניקולאי קופרניקוס, המוסיקאי הנודע פרדריק שופן, לך וולנסה ועוד...  


  תושבי פולין מסבירי פנים לתייר, המלונות והמסעדות לצד אתרי התיירות השונים מוצעים במחירים נוחים יחסית, פולין הינה יעד תיירותי מרתק לתיירים מישראל ומהעולם כולו. בטיול, נבקר בוורשה הבירה, עיר מרהיבה ביופייה ובה חיי לילה עשירים, בתי קפה, מסעדות ומרכזי קניות ענקיים. נסקור את ההיסטוריה והתפתחות החיים היהודיים בפולין שהם בני יותר מ 1000 שנה, נבקר במוזיאון יהדות פולין ובבית הכנסת נוז'יק ובעוד אתרים הקשורים לעבר היהודי התוסס שאפיין את העיר עד מלחמת העולם השנייה. נמשיך לביקורים בערים היפות טורון, גדנסק וסופוט, לא נפסח על ביקור "במאורת הזאבים" מקום מושבו של היטלר בתקופת המלחמה. נמשיך לאזור האגמים המיזוריים ואף נערוך שייט באחד האגמים, המקום מרהיב ביופיו, כולו טובל בנוף מוריק ומהווה את אחת מגולות הכותרת של הטיול. הצטרפו לטיולנו זה לפולין שהופכת לאחרונה ליעד תיירותי מרתק לתיירים מישראל ומהעולם כולו.  
   


   
  המיוחד בטיול שלנו לפולין

  • תוכנית ייחודית ועשירה, מגוונת ומלאה הכוללת ימי טיול מלאים וגדושים ללא ימים חופשיים וללא  תוספות אופציונליות הכרוכות בתשלום, כלול בין השאר שייט באזור האגמים המזוריים - ראו תוכנית טיול מפורטת. 
  • שירותי תיירות הכוללים אוטובוס ממוזג ברמה גבוהה העומד לרשות המטיילים היכן שנדרש, אירוח במלונות מדרגת תיירות טובה על בסיס ארוחת בוקר וערב.

  • הדרכת טיול מקצועית ברמה הגבוהה ביותר, על ידי מדריך מצוות חברת סביב העולם בעל וותק רב שנים, בקי ביותר ומנוסה בהיסטוריה, בתרבות ובגיאוגרפיה של פולין.
    
  • טיול בקבוצה קטנה ואיכותית ויחס אישי לכל אחד ואחת מכם במהלך הטיול.


  תוכנית הטיול המאורגן לצפון פולין
   

  יום 1. תל אביב - וורשה - צ'יחוצ'ניק - טורון

  נפגש בשדה התעופה ע"ש בן גוריון לטיסת בוקר מוקדמת בחברת אל על לווורשה בירת פולין. לאחר נחיתה נצא לסיור היכרות מקדים בעיר, נראה את כיכר ג'יבובסקה, את התיאטרון היהודי האידי הפעיל ואת רחוב פרוז'נה הצמוד המשמר מבנים מלפני מלחמת העולם השנייה. בהמשך נבקר בבית הכנסת הפעיל נוז'יק. אחר הצהריים נמשיך לאגן הויסלה התחתי לעיירת המרפא צ'יחוצ'ניק, נהנה מיופיה של העיר הטבולה בירק וגנים מכל עבר, ננשום את אוירה הצח ונתבונן במתקן עץ עתיק להובלת מים מינרליים. נמשיך לעיר טורון לארוחת ערב ולינה.

  תל אביב - וורשה

  יום 2. טורון - גדנסק

  הבוקר נסייר בעיר העתיקה טורון השוכנת על גדת נהר הויסלה והמוקפת חומה בנויה מלבנים אדומות. נראה את בית העירייה העתיק, קתדרלת העיר, והכיכר הראשית, נצפה בחזית בית עשירי העיר שחיו בה בעבר, באחד מהם גר הרב צבי קלישר מהוגי ומניחי היסוד לתנועת הציונות, נבקר בבית קופרניקוס - המדען שגילה לראשונה שכדור הארץ ושאר הכוכבים נעים סביב השמש - הבית משמש מוזיאון לכבודו. נמשיך בנסיעה צפונה לגדנסק , נבקר בוסטרפלאטה המקום שבו נפתחה מלחמת העולם ה-2 ושם כוחות גרמניים החלו להפגיז את המוצב המבוצר הצבאי הפולני. בסיום נגיע למרכזה ההיסטורי של העיר ונתחיל לסייר בעיר העתיקה שחיו בה העובדים המקומיים ששירתו את העשירים שגרו בסמיכות. נראה את בית הדואר הפולני ונלמד אודות סיפור גבורתם של עובדיו בתקופת מלחמת העולם השניה, נתבונן בבית העירייה המרשים, נראה את הפסל המנציח את פרוייקט "הקינדר טרנספורט" - הצלת חלק מילדי גרמניה על ידי העברתם לאנגליה בסמוך לפרוץ מלחמת העולם השניה. בתום הטיול נגיע למלוננו לארוחת ערב ולינה.

  טורון

  יום 3. גדנסק - סופוט - גדנסק

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר העתיקה גדנסק,נראה את שער הזהב, נעבור בסמוך לרחוב הראשי הארוך לכיוון בית העירייה העתיק ונתבונן במזרקת נפטון ,המהווה את סימלה של העיר. נחצה את כיכר השוק המכונה הכיכר הארוכה ונגיע לשער הנמל העתיק עד לגדת נהר המוטבה,נסייר לאורך המזח בו התקיימה במשך שנים מרבית הפעילות הכלכלית. נמשיך לסופוט שהינה עיר קייט ונופש לחופי הים הבאלטי, נעצור ברחבת אנדרטת מספנת הנמל המציינת את מחאת הפועלים בשנת 1980 כנגד השלטון הקומוניסטי בהנהגת לך וולנסה. בסופוט נטייל לאורך טיילת חוף הים בלטי,ה"פיר" ורחובה הראשי.
  נחזור למלון לארוחת ערב ולינה.

  גדנסק

  יום 4 . גדנסק - מאלברוק - תעלת אלבלונג - אלבלונג

  נתחיל את היום בביקור בטירת מאלברוק הגדולה, הטירה הגדולה שהוקמה ב 1274 ממוקמת על גדות נהר הנוגאט, כולה בנוייה מלבנים אדומות והיא היתה שייכת למסדר הצלבני הטבטוני, מי שהיו שליטי האזור לפני מאות שנים. לאחר שנתרשם מהטירה וצורת החיים שבו נצא לשייט בתעלת אלבלונג השוכנת באזור האגמים המיזוריים, כמו כן נתרשם מטכנולוגיות השינוע השונות להובלת סירות מהמים דרך היבשה וחזרה למים, נהנה ממראה עופות המים השונים החיים במקום וכן מהצמחייה המאפיינת את האזור. את היום נסיים במלוננו בארוחת ערב ולינה.

  מאלברוק

  יום 5. אלבלונג - אולשטניק - אולשטיין - האגמים המיזוריים

  נמשיך את טיולנו לאולשטניק, נבקר בכפר המשמש מוזיאון לאדריכלות כפרית ואתנוגרפית, שם נתרשם מאורח וצורת החיים של המקומיים במאות הקודמות. נמשיך לעיר המחוז אולשטיין ונבקר במרכזה ההיסטורי, בסיום נמשיך מזרחה לביקור בכנסיית סבייטה ליפקה, שם נראה את האורגן הגדול והנפלא ונשמע את האגדה לסיבת בנייתה. נסיים את היום במלון באזור האגמים בארוחת ערב ולינה.

  האגמים המיזוריים

  יום 6. האגמים המיזוריים

  נצא ממלוננו ליום טיול באזור האגמים המיזוריים, נראה את עיירות הנופש והקייט היפות השוכנות סביב האגמים, בהמשך נבקר במאורת הזאבים ביער גירלוז בו הוקם בונקר גרמני נאצי בתחילת שנת 1941, ממקום זה ניהל היטלר את המתקפה הצבאית במבצע ברברוסה כנגד הצבא הרוסי ביוני 1941 ובמקום זה ביום 20 יולי 1944 היה ניסיון כושל להתנקש בחיי היטלר, המבצע שכונה "ולקירי " תוכנן ובוצע בידי הקולונל הגרמני פון שטאופנברג. נשוב למלון לארוחת ערב ולינה.

  האגמים המיזוריים

  יום 7. האגמים המיזוריים - וארשה

  לאחר ארוחת בוקר נצא לשייט רגוע ומהנה באחד האגמים באזור המאופיין כמקום של קייט ונופש. לאחר השייט ניסע חזרה לווורשה. עם הגיענו לעיר מרשימה זו נסייר בעיר ההיסטורית העתיקה וסביבותיה, נראה את ארמון המלוכה הפולני, נבקר בכיכר השוק, נצפה ונתרשם מחומת העיר והברביקאן, נראה את אנדרטת המרד הפולני, לזכר הלוחמים הפולנים שלחמו בקיץ 1944 כנגד הגרמנים. נשוב למלון לארוחת ערב ולינה.

  וארשה

  יום 8. וורשה - תל אביב

  ביום האחרון לטיולנו נשלים סיורים בוורשה באזור שבו שכן לשעבר הגטו היהודי ובו הוקמה אנדרטה לזכר לוחמי וגיבורי מרד גטו וארשה. נבקר במוזיאון החדש שנפתח בשנת 2015 אשר מציין 1000 שנות יהדות בפולין, נראה את מתחם האומשאלג פלאץ ממנו שלחו את היהודים בדרכם למחנות במלחמת העולם השניה, נעבור ברחוב מילה 18 היכן שהיה הבונקר של מפקדי ולוחמי מרד גטו וורשה בפיקודו של מרדכי אנילביץ', נסייר בגן ואז'נסקי המרהיב ונראה מבנים מתקופת מלכי פולין, נתבונן ונתרשם מפסלו של המלחין הפולני הידוע פרדריק שופן, נגיע לתצפית מגג בניין הספרייה האוניברסיטאית החדשה אל עבר נהר הויסלה החוצה את העיר. בסיום היום בשעת ערב נגיע לשדה התעופה לטיסה חזרה לישראל.

  וורשה - תל אביב

  אתרים מרכזיים ואטרקציות בטיול :

  • סיור בעיר הבירה וורשה, כולל ביקור בבית הכנסת נוז'יק
  • ביקור במוזיאון 1000 שנות יהדות פולין ובגן ויז'אנסקי
  • סיור בעיר המרפא של צ'יחוצ'ניק
  • סיור בעיר טורון כולל חומת העיר וביקור במוזיאון קופרניקוס
  • ביקור באתר וסטרפלטה בגדנסק כולל האנדרטה המרשימה
  • ביקור בחצר ארטוס ושער הזהב
  • סיור בטיילת של סופוט
  • מאלברוק -ביקור במבצר
  • שייט בתעלת אלבלונג
  • ביקור במוזיאון האתנוגראפי של אולשטניק
  • ביקור בכנסית סבייטה ליפקה
  • ביקור ב"מאורת הזאבים" - הבונקר של היטלר
  • שייט על אחד האגמים המזוריים

   


  תאריכי יציאה ומחירים ל 2018

  קוד טיול

  יציאה

  חזרה

  מחיר

  הדרכה

  הערות

  PO0515

  15.05

  22.05

  1349 $

  מיכאל דימון

  פתוח למכירה - שבועות

  PO0612 

  12.06

  19.06

  1349 $

  טרם נקבע  

  פתוח למכירה

  PO0710

  10.07

  17.07

  1399 $

  טרם נקבע  

  פתוח למכירה

  PO0823

  23.08

  30.08

  1399 $

  טרם נקבע  

  פתוח למכירה

  PO0925

  25.09

  02.10

  1430 $

  טרם נקבע  

  פתוח למכירה

    
  תוספת ליחיד בחדר : $235

     מחיר הטיול כולל :

  • טיסות ת"א - וורשה -ת"א בחברת אל על
  • מיסי נמל, מס דלק והיטל בטחון 
  • 7 לילות במלונות בדרגת תיירות טובה
  • כלכלה ע"ב חצי פנסיון בבתי המלון
  • אוטובוס חדיש לביצוע הנסיעות וההעברות
  • מדריך ישראלי בקי ומנוסה של חברת סביב העולם
  • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית במקומות הנדרשים לכך
  • כניסות לאתרים ע"פ התוכנית המצורפת
  • טיפים לנותני שירותים בחו"ל (למעט סבלים ולמדריך הישראלי)

   מחיר הטיול אינו כולל: ביטוח רפואי ומטען, טיפ למדריך הישראלי, סבלים למלונות 


  פרטי טיסות בחברת אל על :  

  תל אביב – וורשה  טיסה מספר LY563  
  המראה: 05:10 נחיתה: 08:10

  וורשה  – תל אביב  טיסה מספר LY562 
  המראה: 21:35 נחיתה: 02:30     רשימת מלונות בהם נלון

   

  מיקום

  מספר לילות

  שם המלון

  דירוג

  אתר אינטרנט

  טורון

  1

  Filmar Hotel 

  4*

  www.hotelfilmar.pl

  גדנסק

  2

  Focus Hotel

  3*

  www.focushotels.pl

  אלבג

  1

  Elbag Hotel

  4*

  www.hotelelblag.eu

  אזור מזוריה

  2

  Mercure Mrongovia hotel

  4*

  http://hotelnspa.com/hotel/180980/Hotel-Mercure-Mragowo/en?

  וורשה

  1

  Mercure Centrum

  4*

  http://mercure-warszawa-centrum.h-rez.com

  הערה: במקרה של שינוי ברשימת המלונות, החברה מחוייבת למלונות ברמת הדירוג המופיעה בטבלה.

    
  טופס הרשמה מלאו פרטים

  לטיולים נוספים לחץ כאן

  חפש טיול
  דלג על טיולים מאורגנים
   לעזרה מיידית מיועץ התקשרו עכשיו
  עבור לתוכן העמוד