03-5163163

לייעוץ והזמנות התקשרו

03-5163163
  טיול מאורגן לאלבניה ומונטנגרו - משוויץ של הבלקן ועד פנינת הנוף הנסתרת של אירופה
  הרשם לטיול

  טיול מאורגן לאלבניה ומונטנגרו 7 ימים

  טיול מאורגן לאלבניה ומונטנגרו - אודות הטיול שלנו

   

  הצטרפו לטיול המאורגן שלנו למונטנגרו ואלבניה ותיהנו מטיול שכולו התגלמות מושלמת של טבע ונוף במיטבם. בטיול נתנתק מעט מהמוכר והידוע, נתחבר לנופים מרשימים ועוצרי נשימה שיזדמנו לנו בשפע בכל רגע ומקום. נגלה לכם את צפונות אלבניה, מדינה הנחשבת לפינתו הנסתרת של הבלקן שזה עתה החלה להיחשף לתיירים. נבקר בערים המרתקות טירנה, שקודרה, בראט ודורס. ניסע לפסגות הרים ונראה מבצרים, מנזרים וכנסיות מתקופות קדומות. נהנה משייט מפנק על נהר הדרין המתחיל במקדוניה ומסתיים באלבניה. נתרשם מתרבות ומנהגי המקומיים, נשמע אודות ההיסטוריה המרתקת של המדינה שנשלטה שנים על ידי שליט עריץ שהשקיע את מרבית מירצו וזמנו בבניית בונקרים. נלמד אודות הדת הבקטאשית ועל יחסם האוהד במיוחד של האלבנים ליהודים בזמן השואה. הטיול המאורגן שלנו לאלבניה משלב גם את מונטנגרו היפה. שם נתרשם מאחת מרצועות החוף היפות ביותר באירופה. נבקר במפרץ קוטור, בעיירת הנופש היפה בודבה,נראה את האי סווטי סטפן. נכיר את פודגוריצה בירת מונטנגרו ונשמע אודות סיפור המלך ניקולא שליט מונטנגרו שלחם בטורקים. נצפה בנופים ייחודיים, נעבור על פני נופי בראשית קסומים ונראה כפרים שהזמן בהם עצר מלכת. צאו עימנו לטיול המאורגן לאלבניה ומונטנגרו ותיהנו מחוויה ייחודית ומרתקת שתותיר בכם זכרונות ורצון לטעום עוד.

     אתרים מרכזיים ואטרקציות בטיול :

   • סיור בעיר קוטור במונטנגרו כולל אזור הנמל,החומות מגדל השעון והקתדרלה
   • שייט על נהר הדרין, יציאה מהעיירה קומאן באלבניה
   • סיור עיר בטירנה כולל ביקור במרכז דת הבקטאשים, מסגד איתם ביי ומגדל השעון  
   • עליה ברכבל להר דייטי בטירנה לתצפית פנורמית על העיר
   • יציאת ערב בעיר טירנה במרכז השוקק של העיר  
   • יציאה למופע פולקלור אלבני טיפוסי בטירנה הכולל ארוחת ערב
   • סיור בפריזרן בעיר העתיקה כולל הגשר העותמאני ומסגד סינאן פאשה
   • סיור בעיר קרויה כולל ביקורים במבצר, מוזיאון סקאנדרבג, המוזיאון האתנוגרפי והבזאר הססגוני
   • סיור בבראט " עיר אלף החלונות" כולל ביקורים במצודת קאלה, במוזיאון אונופורי והמסגד הגדול  
   • סיור עיר בשקודרה בעיר העתיקה כולל ביקור במבצר רוזפה
   • ביקור בעיר החוף היפה דורס ( Dures )
   • סיור עיר בפודגוריצה בירת מונטנגרו כולל גשר המילניום, הקתדרלה של פודגוריצה, מגדל השעון וכיכר הרפובליקה
   • נסיעה לאורך רצועת החוף היפה במונטנגרו דרך הערים פטרובץ' וסמוך לאי סווטי סטפן
   • סיור בעיר הנופש בודבה במונטנגרו
   • ביקור בעיר הקייט צבטאט שבקרואטיה

  טיול מאורגן לאלבניה ומונטנגרו - למה איתנו ?

   

  תוכנית טיול מקיפה וגדושה עם ניצול מלא של כל ימי הטיול • בתוכנית הטיול ובמחיר שתשלמו הכל כלול ואין חיובים נוספים עבור סיורי בחירה בחו"ל • קבוצת מטיילים איכותית ולא גדולה • שירותי תיירות ברמה גבוהה כולל לינות על בסיס חצי פנסיון • תמורה למחיר מהגבוהות שקיימות בשוק • תכנון מוקפד עד הפרט הקטן ביותר • טיסות בחברות תעופה אמינות • הדרכה ברמה גבוהה ביותר על ידי מדריך מצוות החברה, מנוסה ובעל ידע בתרבות, היסטוריה וגיאוגרפיה של יעדי הטיול • טיול בחברה מנוסה בארגון ותפעול טיולים לארצות היעד, שצברה אלפי לקוחות מרוצים.


   

  תוכנית הטיול המאורגן לאלבניה ומונטנגרו

  יום 1. תל אביב - דוברובניק - קוטור - שקודרה (אלבניה)

  עם בוקר נמריא לדוברובניק לאחר הנחיתה נצא לעבר מונטנגרו. יופיו של הים האדריאטי ילווה אותנו בנסיעה בדרכנו אל תוך מונטנגרו. נגיע לביקור בקוטור. עיר מימי הביניים מוקפת חומות הנחשבת לאחת מפנינות התיירות היפות ביותר במונטנגרו. נראה את נמלה המוגן, חומותיה הגבוהות כיכרותיה המעניינות ורחובותיה העתיקים וכן את מגדל השעון הצופה על חדר המשמר ומחסני הנשק העתיקים. נטייל בסמטאות העיר העתיקה ששימרו את סגנון הבנייה של ממלכת וונציה ששלטה בה כמעט 400 שנה. נראה את הקתדרלה המרשימה מהמאה ה 9 על שם טריפון הקדוש וכן נבקר בחלקה היהודית של בית הקברות שם שוכנים כ 19 חלקות קבורה של יהודים. לעת ערב נגיע לשקודרה שבאלבניה. העיר שוכנת על שפת אגם סקאדר המשתרע על שטח של כ 450 קמ"ר ומהווה את האגם הגדול ביותר באזור הבלקן. נתמקם במלון לארוחת ערב ולינה. יציאת ערב עם מדריך הקבוצה לסיור בעיר.

  דוברובניק

  יום 2. שקודרה - אגם קומאן - שייט על נהר הדרין - פריזרן (קוסובו)

  נצא לעיירה קומאן שם נעלה על ספינה לשייט מרהיב על נהר הדרין. הנהר מתחיל באגם אוכריד במקדוניה ואורכו כ 149 ק"מ אולם רובו נמצא בתחומי אלבניה. לאורך הנהר ישנם שלושה סכרים מהם מופקת אנרגיה הידרואלקטרית המסייעת לאספקת חשמל במדינה. בעת השייט נראה את מצוקי סלע הגיר המקשטים ונוגעים בגדות הנהר, נראה את רכס האלפים הדינריים, את כרי הדשא המוריקים ואת הכפרים הציוריים השוכנים בסמוך. לאחר מכן, נמשיך לעיר פריזרן שבקוסובו לארוחת ערב ולינה. יציאת ערב עם מדריך הקבוצה לסיור בעיר.

  שקודרה

  יום 3. פריזרן - קרוייה - טירנה

  נצא לסיור עיר בפריזרן, נראה את גשר האבנים ונלמד אודות ההיסטוריה המעניינת של העיר. נמשיך בנסיעה בדרכי נוף מרשימות כשצוקי ההרים סביבנו ורחש מי נהר הדרין מלווים אותנו עד הגיענו לעיר קרוייה המרוחקת כ 20 ק"מ מטירנה. נבקר במבצר קרוייה שנבנה בין המאות החמישית והשישית בצורה אליפטית ומוקפת חומה עם תשעה מגדלי תצפית. השביל אליו עובר דרך באזאר צבעוני, ציורי ומקסים שכל חנויותיו בנויות מעץ, מקום מצוין לרכישת מזכרות וחפצי אומנות, עבודות כסף, נחושת, שטיחי צמר ועוד. ניכנס אל מתחם המבצר ונבקר במוזיאון סקאנדרבג המוקדש לזכר מאבק הגיבור האלבני להגנת מולדתו מפני הפולשים העותומנים במאה ה 16. במהלך ביקורנו נכנס למוזיאון האתנוגרפי השוכן באחד ממבני המגורים העתיקים במתחם המבצר. כאן נוכל להתרשם מקרוב משיטות העבודה ובעלי המלאכה לפני מאות שנים. לפנות ערב נגיע לטירנה בירת אלבניה לארוחת ערב ולינה.

  טיראנה

  יום 4. טירנה. המרכז העולמי של הבקטשים - עליה ברכבל להר דייטי

  נטייל בטירנה בירת הרפובליקה האלבנית שנוסדה בשנת 1614 ומוכרת כבירת אלבניה משנת 1920. נסייר במרכזה המרשים של העיר, נראה את מסגד "איתם ביי" שנבנה בשנת 1794 , את מגדל השעון משנת 1830 ואת פסלו של הגיבור הלאומי האלבני סקאנדרבג שנלחם בכובשים העותומנים בהצלחה וזכה לתהילת עולם באלבניה. נמשיך לביקור במרכז העולמי של דת הבקטשים. מדובר בזרם מסוים של דת האסלאם המאמין ודוגל באופן קפדני בעזרה לזולת בעת צרה. גישה זו שאומצה על ידי חלק ניכר מתושבי אלבניה הביאה להצלת יהודים רבים במהלך מלחמת העולם השנייה. את הביקור נקדיש לסיפור הצלת היהודים בתקופה זו. בהמשך נעלה ברכבל להר דייטי השוכן בגובה של 1230 מטר וממנו נערוך תצפית מרהיבה על העיר וסביבתה. נטייל בפסגתו, ננשום מהאוויר הצח ונוכל ללגום משקה טעים במסעדה במקום שממנו נשקף נוף פנורמי עוצר נשימה. בתום הטיול נגיע למלון בטירנה ללינה.

  קרוייה

  יום 5. טירנה - בראט - דורס - טירנה

  נצא לבראט, עיר שזכתה לחסות ארגון אונסקו. הארכיטקטורה המיוחדת של בתיה הציורים היקנו לה את הכינוי "עיר אלף החלונות". מדובר בבתים בני שתיים ושלוש קומות מהמאה ה 17 הצופים על העמק. נבקר במצודת קאלה (Kala ) הייחודית שבין חומותיה מתגוררות 200 משפחות בבתים עתיקים מאוד וביניהם בולטים מבני כנסיות אורתודוכסיות. נמשיך לביקור במוזיאון "אונופורי" על שם הצייר אונופורי שהרבה לעשות ציורי דמויות תוך שימוש בצבע וורוד ייחודי. אונופורי היה גדול האמנים האלבנים שפעל במאה ה 16 והתפרסם כשהחדיר לאמנות המקומית גוון חדש של ורוד המכונה מאז "וורוד אונופורי". נמשיך לביקור במסגד הגדול ונתרשם מגשר גוריצה המפורסם. נסיע דרך רצועת החוף המדהימה בעיר דורס (Durres) הנחשבת לעיר נמל היסטורית חשובה עוד מהמאה ה 6 לפני הספירה. העיר שוכנת לחופי הים האדריאטי ונחשבת לשנייה בגודלה באלבניה. לעת ערב נגיע למופע פולקלור אלבני טיפוסי הכולל ארוחה באחת ממסעדות העיר. בתום ערב מהנה נחזור למלון בטירנה ללינה.

  שייט לעיירה קומאן

  יום 6. טירנה - שקודרה כולל ביקור במבצר רוזפה - פודגוריצה

  נצא בנסיעה צפונה לעיירה שקודרה שם נערוך סיור עיר מעניין במהלכו נתרשם מהמדרחוב היפה והמטופח הכולל בתי עץ עתיקים לצד בתי קפה ומסעדות מודרניות. נמשיך לביקור במבצר רוזפה (מבצר השושנים) החולש על מפגש הנהרות הבונה (Buna) והדרין Drini) ). המבצר בן אלפי שנים נבנה על גבעה מכוסה סלעים בלתי עבירים. חומת האבן המקיפה את המבצר בולטת למרחוק והיא מהווה את סמל העיר שקודרה. בהמשך נחצה את הגבול למונטנגרו ונגיע לעיר הבירה פודגוריצה נערוך סיור עיר בחלקה העתיק ונבחין בסגנון הבנייה מתקופת הטורקים. נתרשם מגשר המילניום המהווה את אחד מסמלי העיר. נראה את פסלו של המלך ניקולא הראשון שהיה מלך ונסיך מונטנגרו בשנים 1860- 1918 והנהיג את המרד בשלטון הטורקי. נראה את כיכר הרפובליקה ואם יישאר מעט זמן ניכנס למרכז הקניות המרשים "דלתא סיטי". לאחר ארוחת הערב נצא עם מדריך הקבוצה לסיור ערב בעיר ולאחריו נחזור למלון ללינה.

  קניון ומנזר מורצה

  יום 7. פודגוריצה - פטרובץ' - סווטי סטפן - בודבה - עיירת הנופש צאבטאט - דוברובניק - ת"א

  נצא מפודגוריצה לנסיעה בדרך הררית ועוצרת נשימה דרך עיירת הנופש פטרובץ' השוכנת לחופי הים האדריאטי. משם נמשיך לתצפית מרהיבה אל עבר חצי האי הזעיר סווטי סטפן אשר לשון יבשה ארוכה וצרה מחברת אותו אל רצועת החוף. באי שוכן כיום מלון יוקרה שבו מתארחים אישים מפורסמים ושועי עולם. נגיע לבודבה, פנינת התיירות והנופש היפה של מונטנגרו. העיר ידעה כיבושים בתקופות קדומות וניכרים בה שרידים מתקופת השלטון הרומי והשבטים האיליריים ששלטו לפני כ 2400 שנה בחלקים נרחבים של הבלקן. משם בנסיעה קצרה על רקע נופי כפרים ציוריים נחצה את הגבול לקרואטיה ונעשה דרכנו לעיירת הנופש צאבטאט. נטייל להנאתנו בטיילת המרשימה, נוכל ליהנות מארוחה טובה באחת ממסעדות הדגים הרבות השוכנות בסמוך לקו החוף המפורץ על רקע רעש גלי הים האדריאטי. נסיעה קצרה תביא אותנו לנמל התעופה של דוברובניק ועמוסי חוויות וזיכרונות נעימים, נעלה לטיסתנו חזרה ארצה.

  פודגוריצה

  תאריכים ומחירים ל 2022 יעודכנו בקרוב

  קוד טיול

  יציאה חזרה מחיר מדריך מצב הרשמה  
   
  תוספת ליחיד בחדר : 

   
  מחיר הטיול כולל :

  • טיסות ת"א-דוברובניק -ת"א בחברת קרואטיה איירליינס
  • מיסי נמל דלק ובטחון
  • 6 לילות במלונות בדרגת תיירות טובה
  • כלכלה ע"ב חצי פנסיון בבתי המלון
  • אוטובוס חדיש לביצוע הנסיעות וההעברות
  • מדריך ישראלי בקי ומנוסה של חברת סביב העולם
  • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית במקומות הנדרשים לכך
  • כניסות לאתרים ע"פ התוכנית המצורפת
  • טיפים לנותני שירותים בחו"ל (נהג ומדריכים מקומיים)

    מחיר הטיול אינו כולל: ביטוח רפואי טיפ למדריך הישראלי. סבלים למלונות


   
  פרטי טיסות בחברת
  Croatia Airlines

  תל אביב – דוברובניק טיסה מספר OU3057 
  המראה: 04:50 נחיתה: 06:50

  דוברובניק  – תל אביב טיסה מספר OU3056

  המראה: 23:40 נחיתה: 03:20


   

  רשימת בתי מלון בהם נלון

   

  מיקום

  מספר לילות שם המלון דירוג

  אתר אינטרנט  

  שקודרה 

  1

  Hotel Colosseo

  4*

  http://www.colosseohotel.com

  פריזרן 

  Hotel Kacinari

  4*

  http://hotelkacinari.com

  טיראנה 

  Hotel Colosseo

  4*

  https://hotelcolosseotirana.com

  פודגוריצה 

  Hotel M.Nikic

  4*

  http://www.hotelm.me//  

         
  הערה: רשימת מלונות עדכנית תינתן בסמוך ליציאה, במידה ויחול שינוי החברה מתחייבת לרמת הדירוג שבטבלה.
  מפת הטיול

   

  רוצה להירשם לטיול ?

  מלא פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליך

  לטיולים מאורגנים נוספים לחץ כאן

  חפש טיול
  דלג על צור קשר

  יש לך שאלות נוספות ?

  השאר פרטים ואחד מיועצי הטיולים שלנו יחזור אליך
  checked
  דלג על מדוע לטייל מאורגן בחברת סביב העולם ?

  מדוע לטייל מאורגן בחברת סביב העולם ?

  • מסלולי טיול מלאים וגדושים

  • ימי טיול המנוצלים באופן מירבי 

  • ללא סיורי בחירה בתשלום נוסף 

  • קבוצות קטנות ואיכותיות 

  • רמה גבוהה של שירותי תיירות 

  • תמורה גבוהה ביחס למחיר 

  • תכנון מוקפד על כל פרט 

  • טיסות בחברות תעופה אמינות

  • הדרכה ברמה גיאוגרפית  

  • בקרת איכות קבועה ומתמדת

  • ניסיון רב שנים ואלפי מטיילים 
    שיצאו עמנו  

  דלג על המסלולים שלנו דלג על בר ימין
  חיוג מהיר
  חיפוש טיולים
  חפש טיול
  עבור לתוכן העמוד