Cosmos
דלג על בר עליון
בר עליון

חפש טיול

בחרו מדינה לטיול

דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על מלא פרטים ויועץ יחזור אליך
מלא פרטים ויועץ יחזור אליך

מלא פרטים ויועץ יחזור אליך


דלג על חפשו אותנו בפייסבוק
חפשו אותנו בפייסבוק

חפשו אותנו בפייסבוק

דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על טקסט להרשמה מהירה
טקסט להרשמה מהירה
דלג על Banners
Banners
Avalon
Cosmos
Slo-Cro
דלג על סלובניה קרואטיה ומונטנגרו
סלובניה קרואטיה ומונטנגרו

סלובניה קרואטיה ומונטנגרו

לחברת סביב העולם ניסיון רב שנים בארגון שירותי תיירות בקרואטיה, סלובניה ומונטנגרו, היכרות ישירה ובלתי אמצעית בארצות אלו עם מרבית אתרי התיירות והנופש, כח קנייה גדול עם מרבית ספקי התיירות ומתן דגש על הפרטים הקטנים ביותר מאפשרים לנו להציע לכם חווית נופש ייחודית ומושלמת.

כנסו לאתר המתמחה שלנו בארצות אלו www.croatia-slovenia.co.il

דלג על טיולים בתפירה אישית
טיולים בתפירה אישית

טיולים בתפירה אישית

 

אנו מתמחים בבניית מסלולים מיוחדים לקבוצות סגורות ומשפחות בהתאם לדרישות המיוחדות של כל קבוצה, ובכל הקשור לבחירת היעד, לתכנון תוואי המסלול, לבחירת המלונות השונים, שירותי ההדרכה, התחבורה, הטיסות, מקומות הביקור והאטרקציות לאורך המסלול. צרו עימנו קשר בטלפון:  03-5163163 ונשמח לעמוד לשירותכם !

נשמח לראותכם ביעדי הטיולים שלנו לשנת  2015 כל טיול הוא חוויה !!!

 

מקסיקו וגוואטמלה - טיול מאורגן 21 יום בדגש תרבויות קדומות, כפרי האינדיאנים, ארץ המאייה ומחוזות האצטקים

קרואטיה וסלובניה - טיול מאורגן 7 ימים  לאוהבי הטבע והנוף

קרואטיה וסלובניה - טיול מאורגן 7 ימים לאוהבי הטבע והנוף

הצטרפו לטיול המאורגן שלנו לקרואטיה וסלובניה, טיול מאורגן במסלול ממצה, אשר יפגיש אותנו עם נופיה היחודיים של קרואטיה וסלובניה, עם פסגות מרהיבות של הרים ואגמים, שמורות טבע וחופים מדהימים בארצות הנחשבות לפנינות התיירות של אירופה. מסלול הטיול יכלול את בירות הערים היפות זגרב ולובליאנה, את קניון וינטגר, את האגמים בלד ובוהין, את עמק סוצ'ה פורה, את מערת הנטיפים פוסטוינה, את שמורת האגמים פליטויצה וכן רצועת החוף האדריאטית.
קובה - טיול מאורגן 11 יום במסלול אקזוטי ומרתק אל ארץ הסלסה, הקברט וניחוח הסיגרים, אל נופים טרופיים מדהימים ובעקבות ראשוני האינדיאנים.

קובה - טיול מאורגן 11 יום במסלול אקזוטי ומרתק אל ארץ הסלסה, הקברט וניחוח הסיגרים, אל נופים טרופיים מדהימים ובעקבות ראשוני האינדיאנים.

הצטרפו לטיול המאורגן של חברת סביב העולם לקובה, שם נפגוש בחוויות השונות מכל המוכר והידוע לכם. קובה נחשבת לאי הגדול ביותר בין האיים הקריביים ובעלת שטח של יותר מ-100,000 קמ"ר, משופעת בנופים טרופיים ייחודיים וחופים מקסימים. למרות שקובה מהרבה בחינות כאילו קפאה על שמריה, יתרונותיה התיירותיים הרבים מרתקים אליה בהצלחה תיירים מכל קצות העולם ובשנים האחרונות גם מישראל. בטיול שלנו לקובה נחווה את הניגודיות החריפה השוררת במחוזות בהם נבקר, נראה כיצד עוני רב לצד ביטחון ושלווה נסוכים על פני תושבי המקום ודרים בכפיפה אחת. נגיע אל מחוזות ריקוד הסלסה ואל מקורות הסיגרים הקובניים הריחניים ששמעם נפוץ בכל קצות תבל, נהנה מהנופים הייחודיים המאפיינים את קובה, נלמד את תרבות המקום וההיסטוריה שלה, נתרשם מהצורות הארכיטקטוניות של מבניה, נתפעם מהניגודיות המופלאה שבין כבישי ענק למיעוט המכוניות הנעות בדרכים וצורתם הייחודית המאפיינת רכבים משנות החמישים של המאה הקודמת, נלמד על ההשפעה הקומוניסטית הניכרת עדיין כמעט בכל מקום ונכיר את שיטת הממשל הייחודית כפי שהונהגה על ידי פידל קסטרו, דמות מרתקת וייחודית בפני עצמה. לקראת סוף הטיול נקנח בטיול ספארי הכולל נסיעה אתגרית וחוויתית בג'יפים בתוך נופים מדהימים.

מונטנגרו, בוסניה ודוברובניק - טיול מאורגן 8 ימים לחבלי ארץ בתוליים, אל סרייבו האוריינטאלית ואל פנינות ושמורות טבע מדהימות בפסגות הרי הבלקן

מונטנגרו, בוסניה ודוברובניק - טיול מאורגן 8 ימים לחבלי ארץ בתוליים, אל סרייבו האוריינטאלית ואל פנינות ושמורות טבע מדהימות בפסגות הרי הבלקן

בטיול מרתק זה הכולל את חלקו הדרומי של הבלקן, תיהנו מנופים מדהימים, שמורות טבע מרהיבות וכפרים ציוריים. בטיול נרחיק עד סרייבו בירת בוסניה, הנחשבת לעיר הבירה האוריינטאלית ביותר בבלקן ואשר טמונים בה שורשים יהודיים חזקים, נכלול את העיר מוסטר והגשר ההיסטורי שלה הנחשב לאתר מורשת עולמית של אונסקו, נדרים לדוברובניק היפה שם נתרשם משלל החומות המקיפות אותה, וכמובן לא נדלג על מונטנגרו - שוויץ של הבלקן, נהנה ממראות חופי הים האדריאטי המדהימים, משייט מרהיב באגם סקאדר ומשמורות טבע מדהימות ביופיין. הצטרפו לטיול המאורגן של חברת סביב העולם לדרום הבלקן ותיהנו מטיול שכולו חוייה תרבותית עשירה וייחודית.
סרביה,בוסניה ומונטנגרו - טיול מאורגן 11 יום מקיף וממצה מהצפון ועד דרום הבלקן

סרביה,בוסניה ומונטנגרו - טיול מאורגן 11 יום מקיף וממצה מהצפון ועד דרום הבלקן

בטיול מרהיב ומרתק זה, נשלב ביקור בשלוש ארצות שכנות אשר היו חלק מיוגוסלביה הגדולה והאגדית. נגלה את סרביה, הנחשבת למדינה הגדולה באזור ובה נהרות ענק כמו הדנובה והסאווה, מבצרים עתיקים, כפרים ציוריים, רכס הרים קסום ואוכלוסיה ידידות ומכניסת אורחים. נבקר בין השאר בבלגרד, בירתה של סרביה אשר נחשבת כיום לאחת הערים המתפתחות והתוססות ביותר במרכז אירופה, לא נפסח על בוסניה אשר הייתה מעורבת עד לפני 2 עשורים במלחמת אזרחים קשה. בוסניה מתעוררת לחיים, בירתה היפה סרייבו שגם בה נבקר, נחשבת לאוריינטאלית ביותר בבלקן מצד אחד, ומהצד האחר משולבת חזק בתרבות האירופית. במהלך הטיול בסרייבו לא נשכח את הפינה היהודית והשורשים היהודיים החזקים בהם נחוש. נמשיך למונטנגרו הקטנה, אשר נפרדה מסרביה בשנת 2008 ואשר ניחנת בנופים מדהימים, שמורות טבע בתוליות ורצועת חוף מתפתחת. בואו לטייל עם חברת סביב העולם לפינות קסומות בחבל הבלקן ולהכיר מחוזות מרתקים, ערים היסטוריות, תרבות מגוונת, נוף מרהיב וטבע בהתגלמותו .
קרואטיה, סלובניה ומונטנגרו - טיול מאורגן 11 יום מדרום הבלקן ועד צפונו ,כולל רצועת החוף הקרואטית, האלפים הסלובניים ושאר פנינות תיירות מדהימות של טבע, נוף ותרבות.

קרואטיה, סלובניה ומונטנגרו - טיול מאורגן 11 יום מדרום הבלקן ועד צפונו ,כולל רצועת החוף הקרואטית, האלפים הסלובניים ושאר פנינות תיירות מדהימות של טבע, נוף ותרבות.

טיול מרתק ומקיף זה משלב ביקור בשלוש ארצות מרהיבות ביופיין הנחשבות לפנינות התיירות של אירופה. במהלך הטיול נכיר ערים ציוריות, נסייר בשמורות טבע מדהימות ונפגוש אגמים ופסגות הרים. הטיול ממצה ומקיף, כולל ביקורים בדרומה של קרואטיה - דוברובניק - פנינת הבלקן, כולל את עריה העתיקות של מונטנגרו, את רצועת החוף הקרואטית, את שמורת האגמים פליטביצה, את עריה הציוריות של חצי האי איסטריה, את מערת הנטיפים פוסטוינה, ליובליאנה בירת סלובניה ועמק הסוצ'ה הפורה, קניון וינטגר המרהיב והאגמים בלד ובוהין ולבסוף נקנח בזאגרב בירת קרואטיה. הצטרפו לטיול המאורגן של חברת סביב העולם לחבלי ארץ אלו ותיהנו מטיול שכולו חוייה תרבותית והנאה ייחודית.
קרואטיה וסלובניה - טיול מאורגן 7 ימים במסלול שכולו חוויה והנאה לכל המשפחה

קרואטיה וסלובניה - טיול מאורגן 7 ימים במסלול שכולו חוויה והנאה לכל המשפחה

קרואטיה סלובניה מתאימות במיוחד לטיולים מאורגנים למשפחות. שפע אתרי הטבע והנוף לצד מבחר גדול של אטרקציות ייחודיות הפכו אותן לארצות מרתקות עבור מבוגרים וילדים כאחד. בטיולנו זה, כללנו אתרים קלאסיים כגון הליכה על גשר עץ בערוץ קניון וינטגר היפה, סיור במערת הנטיפים פוסטוינה, ביקור בשמורת האגמים פליטויצה וטיול בערי הבירה זגרב וליובליאנה, לצד חוויות מרהיבות כמו יום טיול בפארק המים והשעשועים טרמה צ'אטז, נסיעה ברכבת לאורך אגם בלד, פארק ההרפתקאות פוסטולובסקי, צפייה באימון סוסים גזעיים בחוות ליפיצה, ביקור בעולם המיניאטורות של מינימונדוס, סיור בגן בחיות הגדול שבעיר ליובליאנה, ביקור בגני טיבולי כולל הזדמנות להאכלת סנאים מקומיים, וכן זמן חופשי באחד ממרכזי הקניות הגדולים . הצטרפו לטיול המשפחות המאורגן של סביב העולם ותיהנו מחוויה משפחתית מיוחדת ומרתקת שאת טעמה הטוב תזכרו ארוכות.
מונטנגרו בג'יפים - טיול 8 ימים ברכבי שטח אל ארץ ההרים השחורים, קניונים וגאיות, שמורות טבע ורצועות חוף מדהימות.

מונטנגרו בג'יפים - טיול 8 ימים ברכבי שטח אל ארץ ההרים השחורים, קניונים וגאיות, שמורות טבע ורצועות חוף מדהימות.

צאו עמנו לטיול מרהיב על גבי ג'יפים במונטנגרו היפה,חבל ארץ שללא ספק אידאלי ביותר לטיול ברכבי שטח 4X4. במסענו זה נוכל להתנתק מהמוכר והידוע ולהגיע למקומות אליהם לא מגיעים בטיול מאורגן וסטנדרטי, נתחבר לשקט ולשלווה ולנופים מרשימים ועוצרי נשימה שהטבע יזמן לנו בשמורות הטבע המרהיבות שבהם נבקר,כגון שמורת הדורמיטור ושמורת ביוגראד הנחשבת גם לאחד מהיערות הגדולים באירופה. ננוע בדרכים אתגריות הכוללות הליכה רגלית סביב האגם הגדול הנמצא בלב השמורה,נערוך שייט רפטינג במורדות נהר הטרה המפורסם, נעבור על פני נופי בראשית קסומים, בתים כפריים בסגנון ייחודי,שפע מעיינות ונחלים,נפגוש בערים ציוריות ונכיר מעט את התרבות ואורחות החיים של בני המקום.

קרואטיה וסלובניה – טיול מאורגן 7 ימים במסלול מיוחד לשומרי מסורת

הצטרפו אלינו לטיול מאורגן בקרואטיה וסלובניה המותאם לשומרי מסורת ואשר יפגיש אתכם עם נופים ייחודים, פסגות מרהיבות, אגמים קסומים, שמורות טבע וחופים מדהימים בארצות הנחשבות ל-פנינות התיירות של אירופה. מסלול הטיול יכלול את בירות הערים היפות זגרב וליובליאנה, את קניון וינטגר, את האגמים בלד ובוהין, את עמק סוצ'ה הפורה, את מערת הנטיפים פוסטוינה, את שמורת האגמים פליטביצה, את פלגי המים שבעיירה סלוני וכן את איזור החוף האדריאתי הקסום.
פורטוגל - טיול מאורגן 8 ימים בעקבות ספנים ומגלי עולם, מלכים, צאצאי אנוסים ואדריכלות גותית מדהימה.

פורטוגל - טיול מאורגן 8 ימים בעקבות ספנים ומגלי עולם, מלכים, צאצאי אנוסים ואדריכלות גותית מדהימה.

הצטרפו לטיול המאורגן של סביב העולם לפורטוגל, למסע מרתק ייחודי ומהנה בארץ אשר שמשה מוצא לתרבות האירופאית הקתולית והותירה חותם בדמות מגלי ארצות וספנים ידועים שיצאו ממנה. במהלך הטיול נבקר במבצריה העתיקים, נתפעל מארמונות הפאר שבתחומה וכן מהכנסיות שנבנו בה ובהן יצירות גוטיות מרהיבות. נבקר בעיירות האנוסים השונות, נכיר את התהליך ההיסטורי שאותם אנוסים עברו וכן את שיבתם ליהדות של רבים מהם. נהנה ממגוון הנופים המרשים של ערי פורטוגל וגם ממזג האויר הנוח ברוב ימות השנה, ההופכים את פורטוגל ליעד תיירותי ואטרקטיבי.
טיול מאורגן לגיאורגיה: 7 ימים מלאים וגדושים לעולם מרתק של תרבויות נסתרות ונופים מרהיבים בנתיבי הקווקז

טיול מאורגן לגיאורגיה: 7 ימים מלאים וגדושים לעולם מרתק של תרבויות נסתרות ונופים מרהיבים בנתיבי הקווקז

גאורגיה ידועה כארץ קטנה ונעימה, המונה כחמישה מיליון תושבים ומשתרעת על שטח של 69,000 קמ"ר. היא שוכנת בין אסיה לאירופה, במצר שבין הים הכספי לים השחור ולמרגלות הרי הקווקז. גיאורגיה הינה ארץ הררית בעלת נופים מרהיבים ומגוונים, ערבות במזרח, הרים חשופים בדרום, קרחונים בצפון ואזור טרופי לח במערב. בעבר הייתה חלק מברית המועצות, אך עם פירוקה של הברית בשנת 1991 זכתה בעצמאות מלאה. ההיסטוריה של גיאורגיה משתרעת על פני כ-3,000 שנה וטומנת בתוכה עלייתן ונפילתן של אימפריות רבות. אלה יצרו והשאירו בה מסורות רבות ותרבויות עתיקות אשר את סימניהן ניתן לראות עד היום. הקהילה היהודית בגיאורגיה עתיקת יומין, יש הסבורים כי ראשוני היהודים הגיעו לשם במאה ה-שישית לספירה. יופייה הטבעי והתרבותי של גיאורגיה לא נעלמו מעיני המטייל ובשנים האחרונות היא עלתה על מפת התיירות. בסיור זה,בסיור זה , נכיר את מגוון התרבויות העתיקות המאפיין חבל ארץ זה, נתפעל מנופיה עוצרי הנשימה וכמובן לא נפסח על השורשים היהודיים המצויים בה.
גאורגיה וארמניה - טיול מאורגן 12 יום אל פנינות התיירות של הקווקז

גאורגיה וארמניה - טיול מאורגן 12 יום אל פנינות התיירות של הקווקז

גאורגיה וארמניה שבקווקז היו לאורך ההיסטוריה צומת דרכים בין אסיה לאירופה. שליטים רבים שלטו בהן, והקימו את עריהם. בטיול מאורגן לגאורגיה וארמניה נעמוד מקרוב אחר קווי הדמיון והשוני של מדינות אלו .נכיר את התרבויות המגוונות, נצפה בנופים עוצרי נשימה ונסייר בכפרים שזמנם עמד מלכת .
ארמניה - טיול מאורגן  8 ימים בארץ אררט, בעקבות נופים יחודיים, מנזרים עתיקים ותרבות מקומית מרתקת

ארמניה - טיול מאורגן 8 ימים בארץ אררט, בעקבות נופים יחודיים, מנזרים עתיקים ותרבות מקומית מרתקת

בטיול מרתק וייחודי זה לארמניה,נגלה את צפונותיה של ארץ יפה ומיוחדת זו ובכלל זה עיר הבירה ירוואן הנחשבת לאחת הקדומות בעולם, נתרשם ממנזרים עתיקים הנשקפים מפסגות ההרים ואשר גילם נוגע בתקופת ערש הנצרות,נראה את נופיה המרהיבים ואת עריה העתיקות,וכן את עולם הטבע והחי המצויים בשמורותיה. נעסוק גם בתרבותה ובעברה של ארמניה השזור בלא מעט טרגדיות,אל מול פניה של המדינה לקדמה ועתיד טוב יותר.


ירדן - טיול מאורגן 3 ימים  בחוה"מ סוכות אל ארץ הרי הגלעד, מחוזות המקרא ועיר הנבטים בפטרה

ירדן - טיול מאורגן 3 ימים בחוה"מ סוכות אל ארץ הרי הגלעד, מחוזות המקרא ועיר הנבטים בפטרה

צאו עימנו לסיור קצר וקולע אל שכנתה של ישראל ממזרח - ירדן, אזור שבו נוכל לחוש את סיפורי המקרא ותקופות היסטוריות אחרות. בטיול מרתק זה נגלה את פסגת הר נבו ממנה צפה משה אל ארץ ישראל וראה את צפונות העתיד, נגיע אל מחוזות הרומאים,הצלבנים והערבים ששלטו והטביעו את חותמם באזור בימים עברו,נבקר בערים אבודות שהיו שייכות לממלכות קדומות כדוגמת פטרה, הידועה כאחד מפלאי תבל ונודעה כעיר של ממלכת הנבטים הקדומה. נטייל קמעה בעקבות לורנס איש ערב, אחד השמות המפורסמים והמשפיעים שפעלו באזור, ובכלל נתרשם מירדן, ממלכה קטנה אבל מרשימה ומלאת השראה אשר התגלתה במשך השנים כנעימה, שלווה ומכניסת אורחים, המשלבת בדרך ייחודית את תרבות המזרח עם המערב.
יוון - טיול מאורגן 8 ימים במסלול מקיף ומרתק בעקבות המיתולוגיה היוונית, נופים ייחודיים, תרבות ושורשים יהודיים.

יוון - טיול מאורגן 8 ימים במסלול מקיף ומרתק בעקבות המיתולוגיה היוונית, נופים ייחודיים, תרבות ושורשים יהודיים.

הטיול שלנו ליוון יקח אתכם לערש התרבות המערבית,תיהיה לנו הזדמנות להתרשם במעט מהאדריכלות היוונית הקדומה,מצורת הבנייה הייחודית של מנזרים ביוון, מאתריה הארכיאולוגיים השונים,ומהחותם שהשאירו שם היהודים שגורשו בתקופת השואה.
יפן - טיול מאורגן 14 יום - אל ארץ השמש העולה ופריחת עצי הדובדבן

יפן - טיול מאורגן 14 יום - אל ארץ השמש העולה ופריחת עצי הדובדבן

הצטרפו אלינו למסע מרתק ביפן המדהימה, בטיול מעמיק זה נגלה את צפונותיה של ארץ השמש העולה ופריחת עצי הדובדבן, נחווה את יופייה ותרבותה, נתבונן במקדשי העץ מלאי ההוד ובעלים הצבעוניים המרהיבים של עצי האדר והגינקו המהווים קישוט צבעוני לסתיו, כפי שפריחת עצי הדובדבן מהווה את הרקע לבוא האביב. יפן, צוויליזציה מרתקת המשלבת מזרח ומערב, מודרנה והיסטוריה, עבר מרתק של תרבות ואמנות עשירה, ארכיטקטורה בעלת מאפיינים אורינטליים ייחודיים ומדהימים ביופיים, הווה של טכנולוגיה מתקדמת, לצד ריחות וצבעי טבע נדירים, מסעדות בעלות מטבח קולינרי משובח ועוד ועוד..

ברצלונה וקוסטה בראבה - טיול מאורגן 5 ימים בדגש אומנות, תרבות, יהדות ומעט נופש

ברצלונה היא בירתה של חבל קטלוניה בספרד וכן העיר השנייה בגודלה במדינה. העיר ממוקמת על הים התיכון ומצויה כ- 160 ק"מ דרומית לרכס הרי הפירנאים. אירוח המשחקים האולימפיים בשנת 1992,הפך את ברצלונה לעיר תיירותית ואטרקטיבית ביותר אשר בה מצויים מבנים ארכיטקטוניים מדהימים,מוזיאונים איכותיים וכן מיזוג מיוחד ומעניין בין העיר העתיקה לחדשה. בטיול זה נבקר באתריה המרכזיים של ברצלונה ,נתחקה אחר השרידים היהודיים שנותרו בעיר ג'ירונה ,נגיע לעיירה פיגראס ונכיר מקרוב את פרי יצירותיו של האומן סלבדור דאלי ,אחד מענקי הציירים בני זמננו.כמו כן נהנה גם מרצועת חוף "הקוסטה בראבה" בה נלון בטיול .
ברזיל ארגנטינה וצ'ילה - טיול מאורגן 16 יום מנהר האמזונס לרכס האנדים, כולל את יערות הגשם, מפלי האיגואסו, שמורות טבע מדהימות, קרחונים ומערות קרח, נופים, תרבות והיסטוריה

ברזיל ארגנטינה וצ'ילה - טיול מאורגן 16 יום מנהר האמזונס לרכס האנדים, כולל את יערות הגשם, מפלי האיגואסו, שמורות טבע מדהימות, קרחונים ומערות קרח, נופים, תרבות והיסטוריה

הצטרפו אלינו למסע מרתק ומעמיק ליבשת דרום אמריקה האקזוטית השוכנת בין נהר האמזונס העצום ורכס הרי האנדים הענק והקסום. בטיול מעמיק ומקיף זה נכלול את הארצות ברזיל, ארגנטינה וצ'ילה, נתרשם בין השאר מריו דה ז'נירו בירת הסמבה והכדורגל, נטפס באמצעות רכבל להרים נישאים כדוגמת הר הקורקובדו ובו פסלו המפורסם והענק של ישו, נחזה ב "מצעד המנצחות" - חלקו האחרון של הקרניבל בברזיל, נמשיך למפלי האיגואסו האדירים,נתרשם מקרחוני ענק, נטייל באמצעות רכבי שטח 4X4 למערות קרח מרשימות, נגיע לשמורות טבע עוצרות נשימה, נתרשם מנהר האמזונס ויערות הגשם הענקיים של ברזיל, נטייל מעט בג'ונגלים הפראיים, נטפס לרכס הרי האנדים האדירים, נתרשם מההיסטוריה התרבות והאמנות המקומית, שמחת החיים של המקומיים והמאכלים הנפלאים, כל אלו ( על קצה המזלג) ועוד הרבה שלא הזכרנו יעשו את הטיול לכל מטייל לחוויה ייחודית ובלתי נשכחת.
אוזבקיסטן - טיול מאורגן 9 ימים בעקבות דרך המשי והמדבר האדום, מלכים ארמונות ושרידי ממלכות,מצודות עתיקות, אדריכלות ייחודית, שווקים ובזארים אוריינטלים ונופי בראשית מרהיבים

אוזבקיסטן - טיול מאורגן 9 ימים בעקבות דרך המשי והמדבר האדום, מלכים ארמונות ושרידי ממלכות,מצודות עתיקות, אדריכלות ייחודית, שווקים ובזארים אוריינטלים ונופי בראשית מרהיבים

אוזבקיסטן הממוקמת במרכז אסיה שוכנת על דרך המשי ההיסטורית, ציר המסחר מסין לאירופה. מיקומה האסטרטגי הביא מנהיגים גדולים כמו אלכסנדר הגדול,ג'ינג'יס חאן,טימור לנג ואחרים לעבור בשטחה. הפלישות החוזרות ונשנות לאוזבקיסטן שינו את פניה של התרבות האוזבקית.כיום, אפשר למצוא במדינה מאפיינים פרסים, ערבים, מונגולים, מוסלמים ורוסים. במאה האחרונה הקומוניסטים כבשו אותה . כיבוש זה הסתיים כשברית המועצות התמוטטה אוזבקיסטן זכתה לעצמאות . במסע זה, נתרשם מנופיה המרהיבים של אוזבקיסטן העוברים בדרך המשי המפורסמת,כמו כן, נעסוק בהיסטוריה ובתרבות המגוונת והעשירה שלה ובאמצעות סיורים בשרידי הממלכות שהטביעו את חותמן .

הודו הקלאסית - 13 ימים אל קסמי רג'סטן, ארמונות המוגולים וערי הגנגס, מקדשים בודהיסטים עתיקים וטקסים פאגניים מלאי הוד ומיסתורין, נופים יחודיים, צבעים, ריחות וטעמים.

הודו הקלאסית - 13 ימים אל קסמי רג'סטן, ארמונות המוגולים וערי הגנגס, מקדשים בודהיסטים עתיקים וטקסים פאגניים מלאי הוד ומיסתורין, נופים יחודיים, צבעים, ריחות וטעמים.

הצטרפו אלינו לטיול מאורגן וממצה להודו המרתקת והמיסתורית, בעקבות ארמונות המוגולים,ערי הגנגס, מקדשים בודהיסטיים מלאי הוד, מבצרים מרשימים, מיסטיקה וטקסים פאגניים בחבל ארץ ייחודי זה. ההיסטוריה של הודו מתחילה עוד בימי מסופוטמיה, ודתה נחשבת לדת העתיקה בעולם. מאז, הספיקו ההודים לפתח את הכתבים הדתיים הראשונים, לייסד את תורת הבלשנות, להמציא את היוגה, ולהוות מרכז רוחני בעולם העתיק והמודרני. בטיול מאורגן זה נחווה את הודו דרך מנהרת הזמן שראשיתה בתחילתו של העם ההודי, עבור דרך הממלכה הרג'פוטית והמוגולית, עד להודו הצבעונית של היום. נחווה את תרבות הודו העצומה דרך ארמונות, סדנת יוגה, מסאג' מסורתי, שייט בנהר הגנגס הקדוש, רכיבה על פילים, נחווה נסיעה על גבי ריקשות, נתרשם מטקסים דתיים מלאי הוד ומיסתורין, נטעם מהמטבח ההודי, נשמע את סיפורי האלים וסיפורי האהבה שמהם קמו המבנים המרשימים ביותר בעולם, נחווה ונתרשם מהניגוד בין העוני המשווע הקיים באזורים רבים של הודו, אל מול הרבגוניות והייחודיות התרבותית, הרוחנית וההיסטורית של מדינה מרתקת זו.

  1. לעמוד הבא
דרונט  אתרי סחר ואפליקציות עסקיות באינטרנט
דלג על בר תחתון
בר תחתון
טיולים מאורגנים | שייט נהרות באירופה | טיול לקרואטיה | טיסות לקרואטיה | טיול מאורגן | טיול מאורגן להודו | טיול מאורגן לגיאורגיה | טיול מאורגן לפורטוגל | טיול מאורגן ליוון | טיול מאורגן לאוזבקיסטן | טיולים מאורגנים להודו | טיול מאורגן בהודו | טיולים מאורגנים בהודו | טיולים מאורגנים לסרי לנקה | טיול מאורגן לסרי לנקה | טיול מאורגן לסין | שייט נהרות בצרפת | קידום בגוגל | Tour Operator Israel