03-6990444

לייעוץ והזמנות התקשרו

03-6990444

תנאים כלליים להרשמה והצטרפות לטיולי סביב העולם


 

 

לקוחות יקרים ,
נא קראו בעיון תנאים כלליים אלו, אנו מבקשים לציין כי רישום לאחד מטיולי חברת סביב העולם כפוף לכל התנאים הרשומים מטה, נציין כי בכל מקום שבו מצוין "המארגן " הכוונה לחברת "סביב העולם".

 

טיסות
מחיר הטיול כולל כרטיס טיסה בתעריף קבוצתי המחייב יציאה וחזרה בתאריכים שנקבעו, במחלקת תיירים או בטיסת שכר בהתאם למסלול הטיול, ראה זהות המוביל האווירי בכל מסלול ומסלול. "המארגן" שומר לעצמו את הזכות לשנות את חברת התעופה בכפוף לאילוצים. במידה ואכן יקרה שינוי שכזה תימסר על כך הודעה לנוסעים טרם היציאה לטיול. נוסע אשר ירצה לצאת או לחזור במועד השונה מהמועד הקבוצתי יחויב בתוספת שאותו תגבה חברת התעופה.

 

בתי מלון
דרגת בתי המלון הינה בהתאם למפורט בכל טיול. חלוקת החדרים בבתי המלון הינה על פי מלאי החדרים הקיים באותו רגע בבית המלון. קבלת החדרים היא החל משעה 14:00 ועזיבתם עד השעה 12:00. הלינה היא בחדרים זוגיים בעלי מיטה כפולה או שתי מיטות נפרדות כפי שיקבע ע"י המלון. החדרים בעלי שירותים צמודים ובהם אמבטיה ו/או מקלחת, אלא אם צוין אחרת בתוכנית. נוסע המעוניין בחדר בודד, יוכל להזמינו ויידרש לשלם עבורו את התוספת המתאימה. חדר בודד יכול להיות קטן יותר מחדר זוגי. במקרה של הזמנת חדר ל-3 נוסעים, יתכנו מקרים בהם בית

המלון יכניס מיטה נוספת לחדר זוגי, יתכן כי מיטה זו תהיה מיטה מתקפלת.


שמות המלונות
הנוסעים יקבלו את רשימת בתי המלון בטרם יציאת הטיול. יצוין כי בתי המלון מוזמנים זמן רב מראש, ואולם יתכנו שינויים עקב הזמנת יתר שביצע המלון ו/או תערוכות, ירידים ואירועים מיוחדים המתקיימים בתאריכי הטיול. במקרה זה שומר "המארגן" לעצמו את הזכות למצוא מלון חילופי באזור באותה רמה לה הוא התחייב.

 

כלכלה
בכל מסלול טיול יש פירוט מלא של מספר הארוחות הכלולות בו. כאשר כלול בטיול חצי פנסיון הכוונה בדרך כלל לארוחה נוספת המוגשת בערב

ואשר יכולה להיות מוגשת במלון או במסעדה. ארוחות אלו הנן בעלות תפריט קבוע ומוזמן מראש. נוסע המעוניין באוכל צמחוני, חייב להזמינו טרם יציאתו מהארץ, וזאת ללא תוספת תשלום. הזמנת משקאות, מנות נוספות או תוספות כרוכה בתשלום נוסף ע"י הנוסע.נוסע המזמין אוכל צמחוני חייב לקחת בחשבון כי ארוחה צמחונית כוללת בדרך כלל סלט ירקות וחביתה או דג ואין אפשרות לגוון את סוג האוכל. אין "המארגן" מתחייב לספק אוכל טבעוני או דיאטטי מיוחד גם לנוסעים המזמינים זאת מראש.

 

סבלות
מחיר הטיול כולל תשלום לסבלים בבתי במלון עבור מזוודה אחת לאדם. עבור מזוודות נוספות תגבה תוספת תשלום במקום. סבלות בשדות התעופה אינה כלולה.

דמי כניסה לאתרים השונים
דמי הכניסה הכלולים במחיר הטיול מפורטים בסעיף "המחיר כולל" בצמוד לכל מסלול טיול. אין המחיר כולל אתרים שאינם ברשימה זו גם אם

נרשמו בתיאור המסלול.

מטען
המשקל המותר להעלאה למטוס הינו 20 ק"ג אשר כולל מזוודה אחת ותיק יד לכל מטייל, עבור מטען מעבר לכך יכולה חברת התעופה לגבות

תשלום נוסף.

 

גילאים
הטיולים פתוחים להרשמה לציבור הרחב ולכל הגילאים, אלא אם צוין אחרת. "המארגן" לא מתחייב להתאמת גיל בין המשתתפים ו/או כישוריהם

ו/או מצב בריאותם. משתתף הסובל ממגבלה כלשהיא, מחובתו להודיע על כך מראש ל"מארגן".

 

מינימום נרשמים
קיום הטיול מותנה בהרשמה של לפחות 20 מטיילים בכל טיול. "המארגן" שומר את הזכות לבטל את הטיול עד 15 יום לפני יציאתו, אם עד אותו מועד לא נרשמו 20 מטיילים לפחות. במקרה של ביטול טיול תוצע לנוסע האפשרות להצטרף לטיול אחר או לחילופין תוחזר לו המקדמה ששילם.

מניין ימי הטיול
במניין ימי הטיול המפורסמים באתר נכללים יום היציאה ויום החזרה וזאת בהתאם ללוח הזמנים ומועדי הטיסות של חברות התעופה השונות. ימי הטיול נמנים מעת יציאת הקבוצה מהארץ ועד שובה, גם אם היציאה מהארץ היא בשעות אחה"צ או הערב והחזרה לארץ בשעות הבוקר.

 

ביטוח נזקים
אין "המארגן " אחראי לנזקי הנוסע שיגרמו כתוצאה מתאונות, מחלות, נזק למטען או כל נזק ישיר או עקיף שעלול להיגרם לו במהלך הטיול או עקב תאונה,אלימות, שוד, גניבה, אבדן של מטען או של מסמכים, כרטיסי טיסה, דרכון, אשפוז, הוצאות רפואיות וכיו"ב. מוצע לנוסע לבטח עצמו בביטוח אישי נרחב המכסה את הנזקים והאירועים המתוארים לעיל.

 

 

מסלול הטיול ושינויים אפשריים בתוכנית ומסלול הטיול

על אף שזמן ומחשבה רבים מושקעים בתכנון הטיולים ועל אף העובדה כי חברת סביב העולם עושה ותעשה כל שביכולתה על מנת להוציא לפועל
את תוכנית הטיול בדיוק על פי המפורסם באתר האינטרנט, ישנם דברים שאינם בשליטת החברה כמו לדוגמא: מצב תפוסת יתר בבתי המלון
השונים, איחורים של טיסות, תקלות אפשריות באמצעי התחבורה השונים הקשורים לביצוע הטיול, שינוי בשיבוץ של מדריך עקב בעיה משפחתית
כזו או אחרת, סגירת אתרים לאורך מסלול הטיול בשל שביתה מקומית, פגעי מזג אויר, ואירועים נוספים הקשורים לכח עליון וכו'.

למרות נדירות הסיטואציות האמורות, אנו מציינים כי בקרות אחד או יותר מהמצבים הנ"ל ורק בהעדר חלופה אחרת, ייתכנו שינויים בתוכנית
הטיסות, מסלול הטיול, תוכנית הטיול היומית, בשיבוץ המלונות ובזהות המדריך.
כחברה בעלת מוניטין רב שנים ומתוך התחייבות מלאה ללקוחות החברה, חברת סביב העולם עושה ותעשה כל שביכולתה לבצע באופן תואם בכל מאת האחוזים את כל המוצג ומפורסם באתר האינטרנט של החברה בכל הקשור לביצוע הטיולים והשירותים השונים הכלולים בהם.  

  

 

מחירי הטיולים אינם כוללים

1.מסמכים ואשרות כניסה
הוצאת דרכון והנפקת אשרות כניסה למדינות השונות הנן באחריותו של הנוסע ואינה באחריות "המארגן". הוצאת דרכון ו/או הארכת תוקפו, אגרות היטלים, דמי טיפול בדבר הוצאת אשרות כניסה למדינות השונות ואגרות נוסע בנמלי תעופה בארץ ובחו"ל, ייגבו מהמטייל בנפרד. על כל נוסע להצטייד בדרכון תקף לפחות ל- 6 חודשים ממועד יציאת הטיול מהארץ.

 

2.הוצאות אישיות
מחיר הטיול אינו הוצאות אישיות ובכלל זה פעילות בזמן החופשי של המטיילים כגון : ארוחות כלשהן, ורכיבים אחרים שאינם מופיעים בתוכנית הטיול בסעיף המחיר כולל, בכלל זה ארוחות, מופעים ואירועים, משקאות, אוכל מיוחד, מטען עודף בעלייה למטוס, וכל שירות בעל אופי אישי.

 

3.ביטוחים
הנוסעים ומטענם אינם מבוטחים בביטוח כלשהו במסגרת הטיול. אנו ממליצים לכל נוסע לרכוש 30 יום טרם יציאתו מהארץ פוליסת ביטוח רפואי וביטוח מטען. למען הסרת ספק "המארגן" לא אחראי לכל נזק או אובדן מטען במהלך הטיול, כמו כן "המארגן" לא מתחייב להחזר כלשהו בגין הפסקת טיול של משתתף עקב מחלה, פציעה או כל סיבה אחרת.

 

4.מסים ושינויים במחירים
המחירים אינם כוללים שינוי כלשהו שעלול לחול בתעריפי הטיסות, כולל שינויים בשל השתנות מחירי הדלק הסילוני בעולם, תוספות עונתיות ושינויים בשערי המטבעות. כל תוספת שכזו תחול על הנוסע בלבד.

 

הרשמה ותשלום
הרשמה לטיול כלשהו מתוך האתר תעשה על ידי מילוי טופס הרשמה שכולל את כל פרטיו האישיים של הנוסע ובהעברת תשלום בסך 100 $ למטייל וזאת על מנת להבטיח את מקומו. השתתפותו של הנוסע בטיול מותנית בכך ש"המארגן " קיבל את מלוא התשלום עבור הטיול לא יאוחר מ -15 יום לפני מועד יציאת הטיול. במקרה שלא שולם מלוא התשלום כמפורט לעיל, רשאים "המארגן" לבטל את הרשמת הנוסע והשתתפותו בטיול.

 

אפשרויות תשלום

ניתן לשלם לפי אחת או יותר מהאפשרויות הבאות:
* תשלום במזומן בשקלים - לפי שער מזומן גבוה ביום התשלום של מחיר הטיול או בדולרים (ארה"ב)
* העברה בנקאית לחשבון החברה בשקלים לפי שער מזומן גבוה ביום ההעברה, או העברה לחשבון דולרים
* ניתן להעביר תשלום בכל כרטיסי האשראי (למעט אמריקן אקספרס) עד 3 תשלומים ללא ריבית או עד 18 תשלומים בקרדיט.


 

דמי ביטול
לקוחות אשר רוצים לבטל את השתתפותם בטיול אליו נרשמו יחוייבו בדמי ביטול כדלקמן:

  • עד 60 יום לפני היציאה יוחזר כל הסכום ששולם למעט דמי טיפול בסך 50 $ לאדם
  • מ- 59 יום ועד 45 יום לפני היציאה - דמי ביטול בסך 20% ממחיר הטיול
  • מ- 44 יום ועד 31 יום לפני היציאה - דמי ביטול בסך % 40 ממחיר הטיול
  • מ- 30 ימים ועד 15 ימים לפני היציאה - דמי ביטול בסך 60% ממחיר הטיול
  • מ- 14 ימים לפני היציאה ועד 8 ימים - דמי ביטול בסך % 80 של מחיר הטיול
  • מ- 7 ימים לפני היציאה כולל אי הופעה - דמי ביטול בסך % 100 של מחיר הטיול

חשוב : בכלל הימים לא נכללים ימי שישי שבתות וחגים. ביטול השתתפות יעשה בהודעה בכתב למשרדי החברה


שינוי כרטיס טיסה
שינוי שם, שינוי מועד יציאה או חזרה או כל שינוי אחר לאחר שהכרטיס הונפק יחוייב בתשלום אותו תגבה חברת התעופה "מהמארגן".

 

 

מחירי הטיולים
מחירי הטיולים המופיעים באתר מבוססים על התעריפים, מחירי השירותים בארץ ובחו"ל לרבות מחירי כרטיסי הטיסה, שערי מטבעות, רמת ההיטלים בארץ והמסים והאגרות בחו"ל, כפי שהם ידועים ליום 01.02.14

 

תחום שיפוט
מוסכם כי בכל מקרה של סכסוך ואו מחלוקת בין הצדדים שתגיע לכלל התדיינות משפטית, מקום הסמכות השיפוטית יהיה בית המשפט בת"א-יפו בלבד.

 

 

חפש טיול
 לעזרה מיידית מיועץ התקשרו עכשיו
עבור לתוכן העמוד