03-5163163

לייעוץ והזמנות התקשרו

03-5163163
  סרילנקה - טיולים אל האי הטרופי הקסום למטייל העצמאי ומשפחות
  הרשם לטיול

  סרילנקה למטייל העצמאי ומשפחות 10 ימים

  אודות הטיול למטייל העצמאי לסרי לנקה 

  התקשרו אלינו ונתפור לכם חבילת טיול מותאמת אישית בסרילנקה המדהימה. סרילנקה הינה היעד המועדף לטיול עצמאי ואו עם המשפחה בשל היותה אי טרופי קסום ובו שלל אטרקציות. בטיול שלנו נחווה את יופיו המדהים של האי, נתרשם מתרבות המקומיים, נתבונן במקדשים בודהיסטים מלאי הוד, נטייל בג'ונגלים מרהיבים, חופים טרופיים ומטעי תה ירוקים ועוד. סרילנקה זכתה לשפע רב של עולם חי וצומח ואכן נטעם מכל אלו במהלך הטיול ונחווה את סרי לנקה בדרכים מרתקות ומגוונות. הצטרפו אלינו למסע היכרות קסום ומקיף עם האי הטרופי ותחזרו מלאי חוויות חדשות.


   

  מה רואים והיכן מבקרים בטיולים שלנו לסרילנקה :

  • כפר הדייגים נגומבו ושייט תעלות בזריחה
  • סיור בבית היתומים המפורסם לפילים כולל רכיבה על גבי הפילים
  • סיור בכפר מקומי הברנה ופעילות במקום 
  • ביקור במקדש מערות דמבולה  
  • ביקור במצודת הסלע סיגירייה  
  • ביקור באתר העתיקות פולונרואה 
  • טיפול מסאג' איורוודי 
  • ביקור בעיירת התבלינים מטאלה 
  • סיור במקדש אלוביהרה  
  • מופע מחול סרי לנקי מסורתי  
  • סיור בעיר קנדי, כולל מקדש השן של בודהה, סיור רגלי בשמורת היער קנדי
  • הגנים הבוטניים
  • סיור בנווארה אליה, כולל ביקור במפעל לייצור תה ובמטעי תה, מפלי רמבודה 
  • שמורת מישורי הורטון – תצפית מנקודת "סוף העולם", כולל סיור ג'יפים
  • סיור ג'יפים בשמורת יאלה 
  • מקדש קטאראגמה 
  • סיור בעיר ההיסטורית גול כולל מוזיאון המסכות ומכרה אבני הירח 
  • עיירת הגלישה היקדואה
  • שייט ספארי בנהר המאדו - בלפיטיה
  • כפר קוסגודה עם קינון צבי הים 
  • סיור בבירה קולומבו, כולל מקדש סימה מלאקאיה 

   מה היתרונות אצלנו ? 

   

  תוכנית טיול מקיפה וגדושה עם ניצול מלא של כל ימי הטיול • תמורה למחיר מהגבוהות שקיימות בשוק • תכנון מוקפד עד הפרט הקטן ביותר • טיול בחברה מנוסה בארגון ותפעול טיולים לסרילנקה.

   

  תוכנית הטיול לסרי לנקה  

  יום 1. נחיתה בקולומבו - נגומבו

  בצהרי היום ננחת בקולומבו, ניפגש עם המדריך המקומי, ולאחר התרעננות קלה נמשיך לעיירת הדייגים נגומבו. נבקר בכפר הדייגים של נגומבו ונראה את הדייגים מייבשים את הדגים בשמש. ארוחת ערב ולינה בנגומבו.

  קולומבו – נגומבו

  יום 2. נגומבו – פינוואלה – סיגרייה – אזור הברנה/סיגרייה

  נתחיל את היום מוקדם בבוקר בשיט תעלות בנגומבו. נראה את הזריחה ונשוב לארוחת בוקר במלון. לאחר מכן נבקר בשוק הדגים הססגוני של נגומבו בו נראה שפע של יצורים ימיים ונצפה במסחר המתבצע במקום. נמשיך לבית היתומים לפילים של פינוואלה. בית היתומים מהווה מרכז לשימור ורבייה לפילים ומקלט לפילים בגילאים שונים. נוכל לצפות ברחיצתם והאכלתם של גורי הפילים. לאחר מכן נמשיך ונטפס למצודת הסלע סיגירייה הנחשבת לאחת מהאטרקציות המדהימות ביותר של סרילנקה. סיגירייה היא גוש סלע מרובע וענק, בגובה של 200 מטר הנראה למרחוק. הוא נוצר לפני אלפי שנים בהתפרצות הר געש ושימש כארמון בילוי של המלך קאי שאפה, שלימים קבע בו את משכנו והפך אותו לארמון מפואר. לאחר רכיבה על גבי הפילים נמשיך למלון בהברנה לארוחת ערב ולינה.

  נגומבו

  יום 3. הברנה – פולונרואה – הברנה

  לאחר ארוחת הבוקר נתחיל את היום בסיור בכפר המקומי הברנה, שם נוכל להתרשם מחיי המקומיים וליהנות מהפעילויות היומיומיות המוצעות בכפר שיכללו בין השאר בישול וטעימה מהמאכלים המסורתיים באזור, אורז בסגנון כפרי אופייני, קארי המוגש על עלה בננה ועוד. נעלה על עגלת שוורים ונסע דרך מטעי הבננה שם נוכל לטעום מהבננות הבשלות. לאחר מכן נשוט בסירה מסורתית ונראה את טיפוח הצ'נה הפופולרי ולמעשה מקור פרנסתם העיקרי של תושבי הכפרים באזור. סיור הטיפוח של צ'נה מציע לכם הזדמנות לחזות ולחוות את החיים הכפריים והערכים החקלאיים. נמשיך ונסייר בפולונרואה המהווה את אחת הערים החשובות בהיסטוריה של סרי לנקה. פולונרואה הייתה בירתה השנייה של הממלכה הסינהאלית. נסיים את הסיור במסאג' איורוודי עם אמבטיית אדים. המסאג' הוא חלק מתורת האיורוודה, שיטה רפואית עתיקה שמקורה בהודו שנפוצה בסרילנקה. חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

  פולונרואה

  יום 4. הברנה –דמבולה - מטאלה – קנדי

  לאחר ארוחת הבוקר, נחל את היום בביקור במקדש מערות דמבולה. המקדש הוא קומפלקס של חמש מערות, ובהן תמונות ופסלים של בודהה, מלכים ואלים הינדואיים. דמבולה נחשב לאחד מאתרי העלייה לרגל החשובים ביותר בסרילנקה והוכר כאתר מורשת עולמית. נבקר במקדש אלוביהרה ונמשיך לעיירה מטאלה הידועה בגני התבלינים שלה. נטייל בגנים ונראה כיצד מייצרים את התבלינים ומה אפשר לבשל בעזרתם. לאחר מכן נעשה הפוגה קלה לעיסוי קצר של הראש והצוואר. נחל בנסיעה לקנדי, בירתם האחרונה של מלכי סרי לנקה. הגעה לקנדי וסיור בעיר הכולל ביקורים במפעל אבני חן, מפעל באטיק (הדפס על אריגים), וחנות משי. נמשיך למלוננו ללינה וארוחת ערב.

  הברנה

  יום 5. קנדי –פיראדניה - קנדי

  נקדיש את היום לסיורים באזור קנדי- העיר נמצאת בגובה של 500 מ' מעל פני המים ונהנית מאקלים קריר יותר. נתחיל בביקור בגן הבוטני המלכותי - פיראדניה המכיל אוסף של צמחים טרופיים, צמחי מרפא ותבלינים. לאחר מכן נמשיך לביקור במקדש השן. המקדש נבנה במאה ה 19 על ידי המלך האחרון לשושלת הסינהאלית. לפי המסורת, המקדש אוצר בתוכו את אחד משיניו של בודהא, המאוחסנת בתוך תיבת זהב השמורה היטב. כיום המקדש הוא אחד ממוקדי העלייה החשובים ביותר עבור הבודהיסטים. לצד המקדש נראה את האגם המלכותי ואת הגנים, הגבעות והשכונות מסביב. על הגבעות נוכל לראות את פסלי בודהא. נטייל במרכז העיר קנדי לקראת הערב נצפה במופע סרי לנקי מסורתי. בתום המופע חזרה למלון ללינה וארוחת ערב.

  פיראדניה

  יום 6. קנדי – רמבודה - נווארה אליה

  לאחר ארוחת הבוקר, נעשה הליכה בשמורת יער היסטורית גדולה הנמצאת על רכס גבעה בעיר קנדי - Udawatta Kele ונחווה קצת מהטבע באזור ונוכל אולי להיתקל בסוגים שונים של ציפורים, זוחלים ויונקים החיים ביער. ניפרד מקנדי ונמשיך בנסיעתנו לעבר נווארה אלייה, האזור ההררי של סרי לנקה. נווארה אלייה שונה בנופיו ובאקלים שלו משאר סרי לנקה. בגלל גובה ההרים, הטמפרטורה שם היא באזור ה- 18מעלות והאוויר בה צלול וקריר. גבעותיה של נווארה אלייה מכוסים בשדות תה, שדות אורז ודשא עשיר ובכל מקום רואים ירוק בעיניים. בנסיעה לנווארה אלייה נעצור לביקור במפעל התה ובמטעים נראה את מפלי המים ממרומי ההר של רמבודה, נמשיך לסיור בעיר ולאחר מכן נגיע למלוננו. לינה וארוחת ערב במלון בנווארה אליה.

  רמבודה

  יום 7. נווארה אלייה – שמורת מישורי הורטון – תצפית מנקודת "סוף העולם" - פארק יאלה

  לאחר ארוחת בוקר נצא לכיוון שמורת מישורי הורטון אשר נמצא על רמה בגובה מעל 2000 מטר ובה יער מהעתיקים בעולם. נהנה מסיור ג'יפים בשמורה שם נוכל להתרשם משרכי ענק, אגמים בערפל, עדרי איילים רועים לצד נמרים וכן זן ייחודי של קופים חי בה. באזור כולו מסלולי טיול רבים וביניהם מסלול הטיול המפורסם ביותר לנקודה הקרויה "סוף העולם", אשר מגיע לקצהו הגבוה של מצוק בגובה של 870 מטר לתצפית מרהיבה על השמורה. נמשיך בנסיעה לעבר מקדש קטארגמה, הגיבור המקומי, אל המלחמה ההינדואי, שהגיע אל האי שם זכה לכבוד מלכים ממלכי הסינהאלה ונישמע סיפורים רבים אשר נכתבו על הדמות הזו בהתאם לדתות ומסורות רבות שבסרילנקה. לאחר מכן נצא לכיוון שמורת יאלה. ללא ספק שמורת הטבע הגדולה והמיוחדת ביותר בסרילנקה - ספארי אמיתי. בשמורה תתרשמו מהנופים הירוקים והחיות הרבות המאכלסות את שטח השמורה. תוכלו להתרשם ממגוון זני חיות, במרחק נגיעה מכם. בשמורה חיים קופים, פילים, צבאים, תאו – מים, מאות סוגי ציפורים שונות, ואפילו נמרים. נגיע למלוננו באזור שמורת יאלה לארוחת ערב ולינה.

  נווארה אלייה

  יום 8. יאלה - היקדואה - גאלה - ברוואלה (איזור החוף המערבי)

  לאחר ארוחת בוקר, לסיור בשמורת פארק יאלה ונהנה מסיור ג'יפים בספארי שם נוכל להתרשם מהנופים הירוקים והחיות הרבות המאכלסות את שטח השמורה. נעבור בהיקדואה- עיירת גלישה מרכזית בסרילנקה, משם נמשיך לעיר גאלה הנחשבת לאתר מורשת היסטורית עולמית, אשר הגיעה לשיא התפתחותה במאה ה18 במהלך השלטון הקולוניאלי ההולנדי. מאז אותה תקופה נשארו בעיר שרידיה היפהפיים של ארכיטקטורה אירופאית-אסיאתית. נמשיך לביקור במכרה של אבני ירח ובמפעל המסכות. ארוחת ערב ולינה באזור החוף המערבי.

  היקדואה

  יום 9. אזור החוף המערבי - בלפיטיה - קוסגודה - איזור החוף המערבי

  היום נהנה משייט ספארי בנהר המאדו השוכן בלפיטיה, במהלך השייט נוכל לראות את החיים הכפריים המתנהלים לצד הנהר. משם נמשיך לכפר קוסגודה המהווה אתר קינון מועדף על צבי הים. בכפר פועל פרויקט לשימור צבי ים ושוכנות בו כמה חוות ומדגרות לביצי הצבים בהם נבקר. נסיים את היום ברגיעה בחוף הים. נחזור למלון לארוחת ערב ולינה.

  בלפיטיה

  יום 10. אזור החוף המערבי – קולומבו – שדה התעופה בקולומבו - תל אביב

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע לעיר הבירה של סרילנקה- קולומבו. עיר מודרנית ותוססת שבתיה משלבים ארכיטקטורה פורטוגזית, הולנדית ובריטית. קולומבו מהווה מרכז מסחרי תוסס בזכות מיקומה המרכזי על החוף המערבי של האי. סוחרים וכובשים שעברו בה השאירו את חותמם בעיר וגם התרבות המודרנית חלחלה אליה בצורת גורדי שחקים הניצבים על רקע החוף הטרופי. נבקר במקדש סימה מלאקאיה אשר נבנה במקורו בסוף המאה ה-19 - מבנה יפהפה הממוקם על מי אגם ביירה. משמש בעיקר למדיטציה ומנוחה. נמשיך את סיורנו בעיר המסחרית והתוססת, נחלוף על פני מגדל השעון מהתקופה הבריטית ונסיים בהשלמת קניות באחד ממרכזי הקניות בעיר. העברה לשדה התעופה לטיסת חזור.

  איסטנבול

  מחיר לפי מספר מטיילים ותקופת יציאה 

   מועד הטיול מחיר לאדם בהרכב זוגי מחיר לאדם בקבוצה של 4 מטיילים  מחיר לאדם בקבוצה של 6 מטיילים מחיר לאדם בקבוצה של 8 מטיילים תוספת לחדר יחיד הנחה לחדר טריפל
  ינואר - פברואר 
  מרץ - אפריל 
  מאי - יוני 
  יולי - אוגוסט 
  ספטמבר - אוקטובר 

   

  המחירים כוללים :  

  • העברות משדה התעופה למלון ואל השדה  
  • 9 לילות בבתי מלון בדרגת תיירות טובה  
  • כלכלה ע"ב חצי פנסיון בבתי המלון ובמסעדות  
  • אוטובוס או סוג רכב אחר ממוזג בהתאם למספר המטיילים מאובזר באינטרנט אלחוטי   
  • כניסות לאתרים בכל הערים בהתאם לתכנית המפורטת   
  • כל האטרקציות המוזכרות בתכנית, כגון מסאג' איורוודי, שיט בלגונה ורכיבה על פילים.  
  • מדריך קבוצה מקומי דובר אנגלית בעל ידע רב וניסיון בהדרכה בסרילנקה      
  • בקבוק מים יומי למטייל  (2 בקבוקים של 500 מ"ל)

  יש להוסיף  למחיר: 

  טיסות ,אשרת כניסה לסרילנקה בסך 40$, ביטוח נסיעות לחו"ל, הוצאות אישיות, שירותי סבלות במלונות.


  רשימת בתי מלון בהם הקבוצות שלנו משתכנות

   

  מיקום

  לילות

  שם המלון

  דירוג

  אתר אינטרנט

   נגומבו

  1

   Grandeeza Negombo

  4*

  www.grandeeza.com

  הברנה /סיגרייה / דמבולה

  2

      Cinnamon Village Habarana

  4*

  http://www.cinnamonhotels.com/en/habaranavillagebycinnamon

   קנדי

  2

        Cinnamon Citadel

  4*

  http://www.cinnamonhotels.com/en/cinnamoncitadelkandy                                                          

   נווארה אליה

  1

  Jetwing St.Andrews 

  4*

  http://www.jetwinghotels.com/jetwingstandre                                                                         

  פארק יאלה

  1

  Tamarind Tree

  4*

   www.hoteltamarindtree.com 

   החוף המערבי

  2

    Cinnamon Bey 

  4*

  http://www.http://www.cinnamonhotels.com/en/cinnamonbeyberuwala

     

    הערות כלליות:
  • חובה לשלם בכניסה למדינה  40 $ במזומן עבור אשרת כניסה עם ההגעה לנמל התעופה בסרילנקה        
  • מומלץ לקבל מידע לגבי חיסונים בלשכות הבריאות המחוזיות 
   טלפונים ת"א: 03-5634848 / ירושלים: 02-6217341 / חיפה: 04-8619777
  • משרד החוץ מבקש להימנע מביקור בצפון ובמזרח סרילנקה ולכן מסלול הטיול לא עובר באזורים אלו .   

  מפת הטיול

   

  רוצה להירשם לטיול ?

  מלא פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליך

  לטיולים מאורגנים נוספים לחץ כאן

  חפש טיול
  דלג על צור קשר

  יש לך שאלות נוספות ?

  השאר פרטים ואחד מיועצי הטיולים שלנו יחזור אליך
  checked
  דלג על ימין מתחת לטופס

  מדוע לטייל מאורגן בחברת סביב העולם ?

  • מסלולי טיול מלאים וגדושים

  • ימי טיול המנוצלים באופן מירבי 

  • ללא סיורי בחירה בתשלום נוסף 

  • קבוצות קטנות ואיכותיות 

  • רמה גבוהה של שירותי תיירות 

  • תמורה גבוהה ביחס למחיר 

  • תכנון מוקפד על כל פרט 

  • טיסות בחברות תעופה אמינות

  • הדרכה ברמה גיאוגרפית  

  • בקרת איכות קבועה ומתמדת

  • ניסיון רב שנים עם אלפי מטיילים

  דלג על המסלולים שלנו דלג על בר ימין
  חיוג מהיר
  חיפוש טיולים
  חפש טיול
  עבור לתוכן העמוד