03-5163163

לייעוץ והזמנות התקשרו

03-5163163
  טיול מאורגן ליפן - אל נופי פריחת הדובדבן בארץ השמש העולה
  הרשם לטיול

  טיול מאורגן ליפן בפריחת הדובדבן - 14 יום

  טיול מאורגן ליפן - אודות הטיול שלנו

  קונפוציוס, החכם הסיני אמר "לכל דבר יש את יופיו, אך לא כל אחד רואה אותו". נראה כי אין מקום כיפן ההולם אמירה זו. הצטרפו לטיול המאורגן ליפן, מסע מרתק שבו נגלה לכם את צפונותיה של ארץ השמש העולה ופריחת עצי הדובדבן, נחווה את יופייה ותרבותה, נתבונן במקדשי עץ מלאי הוד ובעלים הצבעוניים המרהיבים של עצי האדר והגינקו המהווים קישוט צבעוני לסתיו, כפי שפריחת עצי הדובדבן מהווה את הרקע לבוא האביב. יפן, צוויליזציה ייחודית ומרתקת, משלבת בין מזרח ומערב, מודרנה והיסטוריה, עבר מרתק של תרבות ואמנות עשירה, ארכיטקטורה בעלת מאפיינים אורינטליים ייחודיים ומדהימים ביופיים, הווה עשיר של טכנולוגיה מתקדמת ותעשייה משגשגת, ריחות וצבעי טבע נדירים, מסעדות בעלות אופי קולינרי משובח ועוד ועוד. יפן על שלל גווניה, נופיה, תרבותה וסגנון החיים של אנשיה, נותרה חידה אמיתית, וכי מה מתאר אומה זו, האם תעשיית המכוניות והאלקטרוניקה המתוחכמת, או אולי הגיישות וטכסי התה המדוקדקים, עצי בונסאי עתיקים, לוחמי סומו ושוגונים, ואו אולי אמנות סידור פרחים ונימוסים אוריינטליים שטרם חלף זמנם ואשר נשמרים בדקדקנות קנאית ומעוררת השתאות. הצטרפו אלינו לטיול המאורגן ליפן ואתכם נגלה את כל אלו ועוד.

   


  אתרים מרכזיים בטיול:

  • טוקיו: ביקור במקדש אסאקוסה קאנון, בזאר נאקמיזה, תצפית ממגדל טוקיו (Tokyo Skytree), סיור בעיר כולל שוק הדגים Tsukiji, רובע גינזה, רובע שיבויה, נסיעת רכבת ללא נהג קטר (יוריקאמום) לאי המלאכותי אודייבה, שינז'וקו (Shinjuku) – רובע הבילויים והמסעדות ועלייה לתצפית ממגדל המטרופולין, מוזיאון אדו (Edo). מגדל טוקיו (Tokyo Tower) ומוזיאון הסמוראים. סיור באזור הראג'וקו (Harajuku)- אופנת הרחוב, ורחוב אומוטה סנדו (Omotesando) – שדרת המותגים הגדולים. סיור בגן אואנו (Ueno) בתקופת פריחת הדובדבן כולל כניסה לאחד המוזאונים במתחם. 
  • ניקו:  טושוגו, אגם צ'וזנג'י, ומפלי קגון
  • קמקורה:  ביקור במתחם בו מצוי פסל בודהה הגדול
  • האקונה:  שייט באגם אשי, תצפית על הר פוג'י
  • מצומוטו: המוזאון הפתוח מצומוטו, טירת העורב השחור של הסמוראים
  • העיירה Hotaka  – ביקור בחוות צמחי הוואסבי
  • טאקייאמה : שוק הבוקר, ביקור במוזיאון "יאטאי קאיקאן" –כרכרות האלים, סיור ברחוב הציורי "סאנו מאצי"
  • שיראקוואגו: ביקור ב  Wada House בית יפני מקומי
  • קאנאזאווה : ביקור בגן קנרוקו-אן- Kenroku-en , סיור ברובע התענוגות היגאשי, ביקור בשוק המקומי אומיצ'ו, ביקור ברובע הסמוראים המסורתי נגמאצ`י
  • קיוטו:  סיור ברובע הגיישות גיון, שסאנג'ו סאנגדו עם 1001 הפסלים הזהים, מקדש הזהב Kinkakuji ומקדש המים הטהורים Kiyomizudera, אראשייאמה – מקום קני הבמבוק הענקיים ובאם יתאפשר ביקור מרגש בבית שלום
  • נארה : ביקור בפארק נארה, ביקור במקדש טודאי ג'י ומקדש קסוגה
  • אוסקה : סיור עיר, גורד השחקים אומדה, טירת אוסקה
  • הירושימה:  ביקור במוזיאון השלום ומתחם השלום, באם יתאפשר ביקור במוזיאון מאזדה
  • מיאג'ימה:  שייט לאי מיאג'ימה, ועלייה ברכבל להר Misen
  • רכבת הקליע (שינקנסן) : נסיעה ברכבת הקליע המהירה מקיוטו להירושימה


  טיול מאורגן ליפן - למה לטייל איתנו ?

  הטיול המאורגן שלנו ליפן כולל תוכנית גדושה וניצול מלא של כל ימי הטיול • בתוכנית הטיול ובמחיר  הכל כלול, ללא חיובים נוספים עבור סיורי בחירה בחו"ל • קבוצת מטיילים איכותית ולא גדולה • שירותי תיירות ברמה גבוהה כולל לינות על בסיס חצי פנסיון • תמורה למחיר מהגבוהות שקיימות בשוק • תכנון מוקפד עד הפרט הקטן ביותר • טיסות בחברת אל על • הדרכה ברמה גבוהה ביותר על ידי מדריך מצוות החברה, מנוסה ובעל ידע בתרבות, היסטוריה וגיאוגרפיה של יפן • טיול בחברה מנוסה בארגון ותפעול טיולים ליפן שצברה אלפי לקוחות מרוצים.
   
  תוכנית הטיול המאורגן ליפן

  יום 1-2. ת"א- טוקיו

  נפגש בשעות הערב בנתב"ג ונטוס לטוקיו בירת יפן בטיסה ישירה של אל על. לאחר הנחיתה, נצא לביקור ברובע שיבויה (Shibuya) התוסס, במרכזו צומת הרחובות הסואן המוכר מהסרט "אבודים בטוקיו". משם נמשיך ונראה את רחוב אומוטה סנדו (Omotesando) – רחוב יוקרתי ובו כל מותגי המעצבים המפורסמים ביותר. משם נמשיך לאזור הראג'וקו (Harajuku) הנחשבת לאחת מבירות האופנה של העולם הודות לאופנת הרחוב הייחודית שלה. נסיים את יומנו הראשון בטוקיו בארוחת ערב באחת המסעדות בעיר ולאחריה נגיע למלון בטוקיו ללינה.

  יום 3. טוקיו

  נמשיך לטייל בטוקיו, המטרופולין המאוכלס ביותר בעולם המהווה את מרכז התרבות, העסקים, כספים וממשל. העיר הענקית, סואנת וגדושה בכלי תחבורה. נבקר בשוק הדגים המפורסם של טוקיו, טצוקיג'י, בו נערכת מידי יום לפני הזריחה מכירה פומבית של דגים. בדרך נצפה אל ארמון הקיסר מבחוץ המוקף בשלושה פארקים יפיפיים ונראה את בניין הפרלמנט בעל החזות המרשימה שלו. נעלה לתצפית במגדל טוקיו המתנשא לגובה של 333 מטרים ונחשב לשני בגובהו בטוקיו. ניסע לאי המלאכותי אודייבה (Odaiba) ברכבת היוריקאמום הנשלטת על ידי מחשב בלבד ללא התערבות נהג קטר. האי ממוקם במפרץ טוקיו וממנו נערוך תצפית מרהיבה לעבר קו הרקיע של העיר וגשר "הקשת" המקשר בין טוקיו לאודייבה. האי משמש מרכז בידור, קניות, סרטים, מעיינות חמים וחוף רחצה. נבקר במוזאון לאמנות דיגיטלית, זהו מתחם עצום, מורכב ותלת ממדי, המשתרע על פני 10,000 מ"ר ובו קבוצה של יצירות אמנות המהוות עולם אחד ללא גבולות. יצירות האמנות עוברות מחוץ לחדרים, מתקשרות עם יצירות אחרות, משפיעות אחת על השנייה ולעיתים מתערבבות זו בזו ללא גבולות. נסיים בארוחת ערב באחת המסעדות בעיר ולאחריה נחזור ללינה במלון.

  יום 4. טוקיו – ניקו –טוקיו

  ניסע לעיר ניקו הנמצאת באזור של טבע פראי ונחשבת לאחת מהאטרקציות החשובות ביפן בגלל המקדשים המדהימים ונופיה היפים. נבקר במקדש "טושוגו" המפואר שנטוע בלב יער עצי ארז וטבע מדהים וייחודי. נמשיך ונעלה בדרך הזיג זג לאגם צ'וזנג'י המדהים למרגלות הר געש. נבקר במפלי המים קגון (Kegon) הנחשבים לגדולים ביפן בשל גובהם הרב, כ- 97 מטר. המפלים הפכו את העיר למקור של אנרגיה הידרואלקטרית. את המפלים נראה משתי נקודות תצפית שלאחת מהם נגיע במעלית העוברת בתוך צלע ההר. נחזור למלון בטוקיו לארוחת ערב ולינה.

  יום 5. טוקיו – קמקורה– האקונה

  נעזוב את טוקיו וניסע לכיוון קמקורה (Kamakura), בירת הסמוראים בה התעצבה דרכו של הלוחם היפני. קמקורה נמצאת 50 ק"מ דרומית לטוקיו וזוכה לאלפי מבקרים יפנים וזרים הבאים לחוש את "יפן של פעם". בדרכנו נחלוף על יד יוקוהומה (Yokohoma) העיר השנייה בגודלה ביפן. בהגעה לקמקורה נראה את הפסל המרשים של בודהה הגדול. נמשיך לאורך קו המים ונטפס לכיוון האקונה (Hakone) כשמראהו של הר הפוג'י משקיף אלינו מכל עבר. האקונה היא עיירת מעיינות חמים לצד הדרך העתיקה שהובילה מטוקיו לקיוטו. נצא לשייט קצר באגם אשי, בו שטות סירות מקושטות ומשם נמשיך אל המוזיאון הפתוח לאומנות מהמיוחדים בעולם ובו אוסף נדיר של פסלים ויצירות. נגיע למלון באזור האקונה, נהנה מהמרחצאות החמים במלון ונקנח בארוחת ערב ולינה.

  יום 6. האקונה – אושינו האקאי - פוג'י - מצומוטו – הוטקה - טאקייאמה

  ניסע לאושינו האקאי (Oshino Hakkai), כפר קטן למרגלות הר פוג'י עם מעיינות, נוף להר העצום ודוכני אוכל ומזכרות. מספר מעיינות שמקורם במאגרי המים התת-קרקעיים של הר פוג'י נותרו וכך נוצרה הסביבה המיוחדת של המקום. נמשיך לתצפית לעבר הר הפוג'י ואזור האגמים השוכנים בסמוך (במידה ומזג האוויר לא יאפשר עליה לתצפית, ניכנס למרכז המבקרים). נמשיך למצומוטו לטירת "העורב השחור " שם ישבו הסמוראים ששמרו על ה"דמיו" - מנהיג הכת. בהמשך נגיע לעיירה הוטקה (Hotaka) לביקור בחוות וואסבי ואולי נראה את הטיפול בשורשי הוואסבי לאחר הקטיף. נטייל בין השדות, נתרשם מפלגי המים והגשרים וכן מחנות המזכרות ודוכני המזון באזור. נמשיך ונטפס לטאקייאמה עיירה היושבת על פסגות האלפים היפניים. משמעות המילה טאקייאמה היא "ההר הגבוה". טאקייאמה מאופיינת בעושר הרב של יערותיה והתפרסמה באומני העץ שלה שסיפקו לערים הגדולות את מומחיותם בבניין, ריהוט וגילוף בעץ. נלמד אודות מי השתייה הנקיים מאוד ושמתאימים במיוחד לייצור סאקה איכותי. ארוחת ערב ולינה בטאקייאמה.

  יום 7. טאקאיימה – שיראקוואגו – קאנאזאווה

  נתחיל את סיורנו בטאקאיימה בשוק האוכל הפופולרי המקומי. נעבור בין השאר בדוכני המכירה של עבודות יד מיוחדות, נחוש בהיסטוריה ובתרבות הייחודית עת נסייר ברובע ההיסטורי של העיר. נבקר במוזיאון "יאטאי קאיקאן" (Yatai Kaikan) בו מוצגות שלל כרכרות ענקיות בנות מאות שנים המשמשות להובלת אלים בפסטיבלים ביפן. נמשיך לסיור ברחוב המיוחד והציורי "סאנו מאצי" ולאחריו נבקר בכפר שיראקוואגו (Shirakawago) שממוקם לאורך נהר שוקאווה המפורסם. נתרשם מבתי החווה וסוככי הגג היפנים הייחודיים העומדים במרכז תשומת הלב. נבקר בבית מקומי יפני (Wada House), שם נחווה ונלמד את אופי החיים המסורתי במקום. נמשיך לעיר קאנאזאווה (Kanazawa) נטייל ברובע התענוגות היגאשי (Higashi Chaya District), הלא הוא רובע הגיישות המפורסם שבו פנסי הרחוב העתיקים משווים נופך מיוחד לרובע התענוגות. ארוחת ערב ולינה בקאנאזאווה.

  יום 8. קאנאזאווה – קיוטו

  נמשיך את סיורינו בעיר קאנאזאווה, העשירה בהיסטוריה ובאתרים שבה. זו אחת מערי הטירה היחידות שנותרו ביפן. במלחמת העולם השנייה קאנאזאווה נחשבה לעיר השנייה בגודלה ביפן והצליחה לשרוד את ההפצצות האוויריות המסיביות. נבקר באחד משלושת הגנים הידועים והחשובים ביפן גן Kenroku-en שמשמעותו : "הגן בעל שש התכונות הטובות", הקשורות לאומנות עיצוב הגן. קאנאזאווה ידועה גם כמקור לכלי הקרמיקה הצבעוניים מהמאה ה-19 המאופיינים בציורי הנוף היפים המעטרים אותם. נבקר בשוק המקומי שוק אומיצ`ו העשיר. נמשיך לביקור ברובע הסמוראים המסורתי נגמאצ`י ומשם נמשיך לקיוטו שנחשבה לבירה הקיסרית העתיקה של יפן במשך כ 1000 שנה.
  נבקר ברובע גיון (Gion) – רובע הגיישות המפורסם ביותר בעיר, נראה מופעים קצרים מסורתיים של מאיקו (גיישה מתלמדת) ואף נהנה מטקסים מגוונים הקשורים למסורת והתרבות היפנית. ארוחת ערב ולינה בקיוטו.

  יום 9. קיוטו – אוסקה – קיוטו

  נמשיך את ביקורנו בעיר קיוטו. תרבותה של קיוטו הושפעה לרוב מהסמוראים שהחשיבו את תרבות הזן-בודהיזם וטקסי התה. נבקר במקדש "המים הטהורים" (Kiyomizudera), בו נחשף למגוון האמונות הבודהיסטיות העממיות. בהמשך נעשה דרכנו לאוסקה – העיר השלישית בגודלה ביפן, המהווה מרכז פיננסי חשוב ומודרני שמזכיר את טוקיו. תחילה נבקר בטירת אוסקה (Osaka Castle) אחד המבנים המרשימים ביותר של יפן הקלאסית. לאחר מכן נעלה במעלית מהירה לגורד השחקים אומדה- Umeda בגובה כ-173 מטר. המבנה מורכב משני בניינים שביניהם עובר גשר תצפית בקומה ה- 39. נערוך תצפית מרהיבה לעבר אוסקה כולה ונתרשם מיופייה וגודלה של העיר. נחזור לקיוטו לארוחת ערב ולינה.

  יום 10. קיוטו – אראשייאמה – קיוטו

  נתחיל את היום בביקור במקדש ריואנג'י (Ryoanji) – זהו גן הסלע המפורסם הממוקם במרכזו של פארק ירוק ומרהיב ובו אגם. במרכזו של האגם ישנם 3 איים קטנים אשר ניתן להגיע אליהם באמצעות מערכת הגשרים במקום. נמשיך למקדש הזהב קינקקו-ג'י (Kinkakuji) ובו 2 קומות שלמות שמכוסות כולן בזהב. המקדש היה בעבר ביתו של שליט יפני ולאחר מותו בשנת 1,408 הפך למקדש. ניסע לאראשייאמה (Arashiyama) הנמצאת בצפון מערב קיוטו וניכנס לשבילים רחבים בתוך קני במבוק ענקיים. נמשיך לביקור במקדש "סאנג'ו סאנגנדו" (Sanjusangend) ונחזה ב-1,001 פסלים יחודיים, ערוכים ב-8 שורות סדורות. לכל אחד מהפסלים אינסוף ידיים ולכן הם מדמים תנועה מתמדת, מראה מרתק במיוחד. נעבור במקדש "פושימי אינארי" (Fushimi Inari), המקדש את דמות השועל וכרוך באמונה קדומה ורבת מסתורין. מיליוני יפנים מתפללים במקדש זה לברכה והצלחה ואליו נכנסים דרך שערים דקורטיביים וצבעוניים. לקראת ערב ואם יתאפשר נצא לביקור מרגש ב"בית שלום" – מרכז של נוצרים יפנים אוהבי ישראל. לאחר ארוחת הערב נחזור למלון ללינה.

  יום 11. קיוטו – נארה – הירושימה

  נעזוב את טוקיו וניסע לנארה (Nara), עיר הבירה במאה ה-8 ומעוז הבודהיזם של יפן. נטייל בפארק נארה העצום שבו נמצאים מרבית המקדשים של העיר ובתוכו משוטטים להנאתם בין המטיילים הרבים, איילים מבויתים שעל פי האמונה הינם שליחי האלים. נבקר במקדשים המיוחדים "מקדש "טודאי ג'י" (Todaiji Temple ) המפורסם, בו נמצא פסל בודהה ענק ומרשים. נמשיך לביקור במקדש "קסוגה" (Kasuga) הקדוש מאוד ליפנים וכולל עמודים בצבעים ארגמניים ובו כאלפי פנסי אבן וברונזה. נמשיך להירושימה בנסיעה חווייתית ומיוחדת במינה ברכבת הקליע - ה"שינקנסן". רכבות אלו נקראות כך בשל צורת הקטר הייחודית הדומה לצורת קליע ובשל מהירותם העצומה – 300 קמ"ש בקירוב. הנסיעה ברכבת זו נחשבת לאחת האטרקציות המרתקות ביפן בין השאר בשל מהירותה המדהימה. נגיע להירושימה ונערוך ביקור במוזיאון השלום ובמתחם פארק השלום שהוקם על הריסות שרידי המבנה וליד מוקד הפיצוץ האטומי שהתרחש בסמוך לו. נשמע את סיפור ההפצצה האיומה שבוצעה על ידי האמריקאים ושסיימה למעשה את מלחמת העולם השנייה. נתרשם מהמבנה ומהאנדרטה המכונה לרוב גם "הכיפה האטומית" או "כיפת הפצצה"- אתר מורשת עולמית מאז 1996. ארוחת ערב ולינה בהירושימה.

  יום 12. הירושימה – מיאג'ימה – טוקיו

  נצא לביקור במפעל מאזדה (במידה ויתאפשר) אשר משמש גם כמוזיאון, ובהמשך נצא במעבורת לעבר האי מיאג'ימה שפירושו "אי המקדש". האי מהווה אחד משלושת סוגי הנופים היפים ביותר ביפן והוא מפורסם בזכות מקדש השינטו המפורסם "איצוקושימה", הנחשב לאתר מורשת עולמית של אונסק"ו. הים המקיף את האי ידוע בגאות והשפל הקיצוניים שבו. בשעת השפל הים נסוג ובשעת הגאות המים מכסים את כל השטח שמתחת למקדש ועל כן הוא מתואר כ"מקדש הצף". נמשיך ונעלה ברכבל להר Misen ממנו נוכל לתצפת על הים והאיים הפזורים בו המהווים נוף מהמם וייחודי. בסיום הטיול המרתק שלנו נשוב להירושימה ומשם נצא בטיסת פנים לטוקיו. בהגעה לטוקיו נצא לארוחת ערב ונגיע למלון ללינה.

  יום 13. טוקיו

  עם בוקר נצא לביקור מקדש אסקוסה הנקרא גם כן מקדש Senso-ji ונחשב לאחד המרהיבים בטוקיו. נטייל במדרחוב הרחב והססגוני נאקאמיזה, ונהנה ממראה של פריטים מסורתיים. נבקר במוזיאון אדו Edo, המוזיאון הגדול ביפן לתולדות טוקיו. נמשיך לביקור במגדל טוקיו סקייטרי (Tokyo Skytree) – מגדל תצפית בגובה של 634 מטר שנבנה בעיצוב מודרני ונקי המאפיין את סגנונם של היפנים. המגדל נחנך ב-2012 ועבר את גובהו של Tokyo Tower (מגדל אייפל היפני בגובה 332 מטר). נעלה במעלית המהירה עד לקומה בגובה 350 מטר וזאת בתוך 50 שניות! נמשיך ל-גינזה "השדרה החמישית של טוקיו", אזור עסקים ובילויים. משם נגיע לביקור במוזאון הסמוראים ואם יתאפשר נצפה במופע חרבות מסורתי ומרתק. בערב נצא לאזור הבילוי המפורסם של טוקיו- שינז'וקו – רובע הבילויים והמסעדות ונקנח בארוחה באחת המסעדות בעיר. נחזור למלוננו ללינה אחרונה בטוקיו.

  יום 14. טוקיו – תל אביב

  מיד בתום ארוחת הבוקר נצא לסיור פרידה מטוקיו. נטייל בפארק אואנו (Ueno) – זהו פארק רחב ידיים הכולל אגם, מקדשים, גן חיות וחמישה מוזאונים. כמו כן, זהו אחד המקומות הפופולריים ביותר ביפן לצפות בפריחת הדובדבן המרהיבה. ניכנס לביקור באחד המוזאונים במתחם, ובצהרי היום נמשיך עמוסי חוויות וזיכרונות מיפן המיוחדת והמקסימה לשדה התעופה לקראת טיסתנו חזרה לארץ.

  תאריכים ומחירים של שנת 2022 יעודכנו בקרוב 

   

  קוד טיול  

  יציאה

    חזרה

   מחיר

  הדרכה

  מצב הרשמה

  חברת תעופה

   

  מחיר הטיול  כולל :  

  • טיסות ישירות
  • מיסי נמל והיטלי בטחון
  • 12 לילות על בסיס חצי פנסיון
  • ימי טיול מלאים וגדושים וללא תוספות אופציונליות
  • מדריך קבוצה מצוות מדריכי סביב העולם בקיא ומנוסה בהיסטוריה, גיאוגרפיה, תרבות ומנהגי יפן
  • מלווה מקומי דובר אנגלית
  • אוטובוס תיירים וכניסות לאתרים בהתאם למסלול
  • תשר לנותני השירותים
  • מפגש קבוצה לפני הטיול
  • אוזניות שמע לכל מטייל

  מחיר הטיול אינו כולל : ביטוח רפואי ומטען, הוצאות אישיות, שתייה בארוחות מכל סוג שהוא, שירותי סבלות וטיפ למדריך הישראלי   


  בתי המלון בהם נלון (או בדומה להם) 

  מיקום

   לילות

  שם המלון

  דירוג

  אתר אינטרנט

  טוקיו

  3

  Tokyo Metropolitan

  Ikebukuro

  4*

  www.hotelmetropolitan.jp/en

  האקונה

  1

  Hakone Sengokuhara

  4*

  http://www.princehotels.com/
  hakone-sengokuhara/

  טאקאיימה

  1

  Hida Hotel Plaza

  4*

  http://www.hoida-hotelplaza.co.jp/english

  קאנאזווה

  1

  Ana Crown Plaza  Kanazawa

  4*

  www.crowneplaza.com/hotels/gb/en/ishikawa/qkwja/hoteldetail?qAdlt

  קיוטו

  3

  Grand Prince

  4*

  http://www.miyakohotels.ne.jp/
  newmiyako/english/index.html

   

  הירושימה

  1

  Grand Prince Hiroshima

  4*

  http://www.princehotels.com/hiroshima

  טוקיו

  2

  Tokyo Metropolitan

  Ikebukuro

  4*

  www.hotelmetropolitan.jp/en

   

     * הערה : במקרה של שינוי במלונות, החברה מחויבת לאותו דירוג הרשום בטבלה.


   

  מפת הטיול

   

   

  רוצה להירשם לטיול ?

  מלא פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליך
  דלג על טיול מאורגן ליפן 14 יום - אל פריחת הדובדבן ,ממלכת הגיישות ומחוזות הסמוראים

  לטיולים מאורגנים נוספים לחץ כאן

  חפש טיול
  דלג על צור קשר

  יש לך שאלות נוספות ?

  השאר פרטים ואחד מיועצי הטיולים שלנו יחזור אליך
  checked
  דלג על ימין מתחת לטופס

  מדוע לטייל מאורגן בחברת סביב העולם ?

  • מסלולי טיול מלאים וגדושים

  • ימי טיול המנוצלים באופן מירבי 

  • ללא סיורי בחירה בתשלום נוסף 

  • קבוצות קטנות ואיכותיות 

  • רמה גבוהה של שירותי תיירות 

  • תמורה גבוהה ביחס למחיר 

  • תכנון מוקפד על כל פרט 

  • טיסות בחברות תעופה אמינות

  • הדרכה ברמה גיאוגרפית  

  • בקרת איכות קבועה ומתמדת

  • ניסיון רב שנים עם אלפי מטיילים

  דלג על המסלולים שלנו דלג על בר ימין
  חיוג מהיר
  חיפוש טיולים
  חפש טיול
  עבור לתוכן העמוד