03-5163163

לייעוץ והזמנות התקשרו

03-5163163
  תנאים כללים להזמנות ורישום לטיולי סביב העולם

  מידע אודות הרשמה והצטרפות לטיולי סביב העולם

  לקוחות יקרים ,
  נא קראו בעיון תנאים כלליים אלו, אנו מבקשים לציין כי רישום לאחד מטיולי חברת סביב העולם כפוף לכל התנאים הרשומים מטה, נציין כי בכל מקום שבו מצוין "המארגן " הכוונה לחברת "סביב העולם".

   

  טיסות
  מחיר הטיול כולל כרטיס טיסה בתעריף קבוצתי המחייב יציאה וחזרה בתאריכים שנקבעו, במחלקת תיירים או בטיסת שכר בהתאם למסלול הטיול, ראה זהות המוביל האווירי בכל מסלול ומסלול. "המארגן" שומר לעצמו את הזכות לשנות את חברת התעופה בכפוף לאילוצים. במידה ואכן יקרה שינוי שכזה תימסר על כך הודעה לנוסעים טרם היציאה לטיול. נוסע אשר ירצה לצאת או לחזור במועד השונה מהמועד הקבוצתי יחויב בתוספת שאותו תגבה חברת התעופה.

   

  בתי מלון
  דרגת בתי המלון הינה בהתאם למפורט בכל טיול. חלוקת החדרים בבתי המלון הינה על פי מלאי החדרים הקיים באותו רגע בבית המלון. קבלת החדרים היא החל משעה 14:00 ועזיבתם עד השעה 12:00. הלינה היא בחדרים זוגיים בעלי מיטה כפולה או שתי מיטות נפרדות כפי שיקבע ע"י המלון. החדרים בעלי שירותים צמודים ובהם אמבטיה ו/או מקלחת, אלא אם צוין אחרת בתוכנית. נוסע המעוניין בחדר בודד, יוכל להזמינו ויידרש לשלם עבורו את התוספת המתאימה. חדר בודד יכול להיות קטן יותר מחדר זוגי. במקרה של הזמנת חדר ל-3 נוסעים, יתכנו מקרים בהם בית

  המלון יכניס מיטה נוספת לחדר זוגי, יתכן כי מיטה זו תהיה מיטה מתקפלת.


  שמות המלונות
  הנוסעים יקבלו את רשימת בתי המלון בטרם יציאת הטיול. יצוין כי בתי המלון מוזמנים זמן רב מראש, ואולם יתכנו שינויים עקב הזמנת יתר שביצע המלון ו/או תערוכות, ירידים ואירועים מיוחדים המתקיימים בתאריכי הטיול. במקרה זה שומר "המארגן" לעצמו את הזכות למצוא מלון חילופי באזור באותה רמה לה הוא התחייב.

   

  כלכלה
  כאשר כלול בטיול חצי פנסיון הכוונה בדרך כלל לארוחה נוספת המוגשת בערב ואשר יכולה להיות מוגשת במלון או במסעדה. ארוחות אלו הנן בעלות תפריט קבוע ומוזמן מראש. נוסע המעוניין באוכל צמחוני, חייב להזמינו טרם יציאתו מהארץ, וזאת ללא תוספת תשלום. הזמנת משקאות, מנות נוספות או תוספות כרוכה בתשלום נוסף ע"י הנוסע.נוסע המזמין אוכל צמחוני חייב לקחת בחשבון כי ארוחה צמחונית כוללת בדרך כלל סלט ירקות וחביתה או דג ואין אפשרות לגוון את סוג האוכל. אין "המארגן" מתחייב לספק אוכל טבעוני או דיאטטי מיוחד גם לנוסעים המזמינים זאת מראש.

   

  דמי כניסה לאתרים השונים
  דמי הכניסה הכלולים במחיר הטיול מפורטים בסעיף "המחיר כולל" בצמוד לכל מסלול טיול. אין המחיר כולל אתרים שאינם ברשימה זו גם אם
  נרשמו בתיאור המסלול.

  מטען

  המשקל המותר להעלאה למטוס הינו 20 ק"ג אשר כולל מזוודה אחת ותיק יד לכל מטייל, עבור מטען מעבר לכך יכולה חברת התעופה לגבות תשלום נוסף.

   

  גילאים
  הטיולים פתוחים להרשמה לציבור הרחב ולכל הגילאים, אלא אם צוין אחרת. "המארגן"לא מתחייב להתאמת גיל בין המשתתפים ו/או כישוריהם ו/או מצב בריאותם. משתתף הסובל ממגבלה כלשהיא, מחובתו להודיע על כך מראש ל"מארגן".

   

  מינימום נרשמים
  קיום הטיול מותנה בהרשמה של לפחות 20 מטיילים בכל טיול. "המארגן" שומר את הזכות לבטל את הטיול עד 22 יום לפני יציאתו, אם עד אותו מועד לא נרשמו 20 מטיילים לפחות. במקרה של ביטול טיול תוצע לנוסע האפשרות להצטרף לטיול אחר או לחילופין תוחזר לו המקדמה ששילם.

  מניין ימי הטיול

  במניין ימי הטיול המפורסמים באתר נכללים יום היציאה ויום החזרה וזאת בהתאם ללוח הזמנים ומועדי הטיסות של חברות התעופה השונות. ימי הטיול נמנים מעת יציאת הקבוצה מהארץ ועד שובה, גם אם היציאה מהארץ היא בשעות אחה"צ או הערב והחזרה לארץ בשעות הבוקר.

   

  ביטוח נזקים
  אין "המארגן " אחראי לנזקי הנוסע שיגרמו כתוצאה מתאונות, מחלות, נזק למטען או כל נזק ישיר או עקיף שעלול להיגרם לו במהלך הטיול או עקב תאונה,אלימות, שוד, גניבה, אבדן של מטען או של מסמכים, כרטיסי טיסה, דרכון, אשפוז, הוצאות רפואיות וכיו"ב. מוצע לנוסע לבטח עצמו בביטוח אישי נרחב המכסה את הנזקים והאירועים המתוארים לעיל.

   

   

  מסלול הטיול ושינויים אפשריים בתוכנית ומסלול הטיול

  על אף שזמן ומחשבה רבים מושקעים בתכנון הטיולים ועל אף העובדה כי חברת סביב העולם עושה ותעשה כל שביכולתה על מנת להוציא לפועל  את תוכנית הטיול בדיוק על פי המפורסם באתר האינטרנט, ישנם דברים שאינם בשליטת החברה כמו לדוגמא: מצב תפוסת יתר בבתי המלון השונים, איחורים של טיסות, תקלות אפשריות באמצעי התחבורה השונים הקשורים לביצוע הטיול, שינוי בשיבוץ של מדריך עקב בעיה משפחתית,  
  סגירת אתרים לאורך מסלול הטיול בשל שביתה מקומית, פגעי מזג אויר, ואירועים נוספים הקשורים לכח עליון וכו'.למרות נדירות הסיטואציות האמורות, אנו מציינים כי בקרות אחד או יותר מהמצבים הנ"ל ורק בהעדר חלופה אחרת, ייתכנו שינויים בתוכנית הטיסות, מסלול הטיול, תוכנית הטיול היומית, בשיבוץ המלונות ובזהות המדריך.
  כחברה בעלת מוניטין רב שנים ומתוך התחייבות מלאה ללקוחות החברה, חברת סביב העולם עושה ותעשה כל שביכולתה לבצע באופן תואם בכל מאת האחוזים את כל המוצג ומפורסם באתר האינטרנט של החברה בכל הקשור לביצוע הטיולים והשירותים השונים הכלולים בהם.  

    

   

  מחירי הטיולים אינם כוללים

  1.מסמכים ואשרות כניסה

  הוצאת דרכון והנפקת אשרות כניסה למדינות השונות הנן באחריותו של הנוסע ואינה באחריות "המארגן". הוצאת דרכון ו/או הארכת תוקפו, אגרות היטלים, דמי טיפול בדבר הוצאת אשרות כניסה למדינות השונות ואגרות נוסע בנמלי תעופה בארץ ובחו"ל, ייגבו מהמטייל בנפרד. על כל נוסע להצטייד בדרכון תקף לפחות ל- 6 חודשים ממועד יציאת הטיול מהארץ.

   

  2.הוצאות אישיות

  מחיר הטיול אינו הוצאות אישיות ובכלל זה פעילות בזמן החופשי של המטיילים כגון : ארוחות כלשהן, ורכיבים אחרים שאינם מופיעים בתוכנית הטיול בסעיף המחיר כולל, בכלל זה ארוחות, מופעים ואירועים, משקאות, אוכל מיוחד, מטען עודף בעלייה למטוס, וכל שירות בעל אופי אישי.

   

  3.ביטוחים

  הנוסעים ומטענם אינם מבוטחים בביטוח כלשהו במסגרת הטיול. אנו ממליצים לכל נוסע לרכוש 30 יום טרם יציאתו מהארץ פוליסת ביטוח רפואי וביטוח מטען. למען הסרת ספק "המארגן" לא אחראי לכל נזק או אובדן מטען במהלך הטיול, כמו כן "המארגן" לא מתחייב להחזר כלשהו בגין הפסקת טיול של משתתף עקב מחלה, פציעה או כל סיבה אחרת.

   

  4.מסים ושינויים במחירים

  המחירים אינם כוללים שינוי כלשהו שעלול לחול בתעריפי הטיסות, כולל שינויים בשל השתנות מחירי הדלק הסילוני בעולם, תוספות עונתיות ושינויים בשערי המטבעות. כל תוספת שכזו תחול על הנוסע בלבד.

   

  הרשמה ותשלום

  הרשמה לטיול כלשהו מתוך האתר תעשה על ידי מילוי טופס הרשמה שכולל את כל פרטיו האישיים של הנוסע ובהעברת תשלום בסך 150 $ למטייל וזאת על מנת להבטיח את מקומו. השתתפותו של הנוסע בטיול מותנית בכך ש"המארגן " קיבל את מלוא התשלום עבור הטיול לא יאוחר מ -20 יום לפני מועד יציאת הטיול. במקרה שלא שולם מלוא התשלום כמפורט לעיל, רשאים "המארגן" לבטל את הרשמת הנוסע והשתתפותו בטיול.

   

  ניתן לשלם לפי אחת או יותר מהאפשרויות הבאות:
  * תשלום במזומן בשקלים - לפי שער העברות והמחאות ביום התשלום של מחיר הטיול או בדולרים (ארה"ב)
  * העברה בנקאית לחשבון החברה בשקלים לפי שער העברות והמחאות  ביום ההעברה, או העברה לחשבון דולרים
  * ניתן להעביר תשלום בכל כרטיסי האשראי (למעט אמריקן אקספרס ודיינרס ) עד 5 תשלומים ללא ריבית או עד 18 תשלומים בקרדיט.


  ביטול הרשמה

  ביטול טיול ייעשה ויכנס לתוקף אך ורק לאחר שליחת פקס למספר 03-5166883  ולאחר התקשרות טלפונית  שתיעשה במקביל למשרדי החברה.


  תנאי ביטול

  מומלץ לרכוש ביטוח בעת הרישום לטיול, הביטוח מאפשר לבטל את הטיול מסיבות רפואיות (עפ"י כללי הפוליסה), במקרים אחרים ישולמו דמי ביטול לפי המפורט:

  לקוחות אשר רוצים לבטל את השתתפותם בטיול אליו נרשמו יחוייבו בדמי ביטול כדלקמן:

  • מקרה של ביטול עד 14 יום מיום ההזמנה ותשלום המקדמה, כפוף לחוק הגנת הצרכן ולפיו הביטול מתאפשר בתשלום של 100 ש"ח בלבד לאדם, ולו בלבד שיציאת הטיול לא חלה בתוך תקופה של עד 7 ימים מיום הביטול. 
  • עד 60 יום לפני היציאה יוחזר כל הסכום ששולם למעט דמי טיפול בסך 50 $ לאדם
  • מ- 59 יום ועד 45 יום לפני היציאה - דמי ביטול בסך 30% ממחיר הטיול
  • מ- 44 יום ועד 31 יום לפני היציאה - דמי ביטול בסך  50% ממחיר הטיול
  • מ- 30 ימים ועד 15 ימים לפני היציאה - דמי ביטול בסך 70% ממחיר הטיול
  • מ- 14 ימים לפני היציאה כולל אי הופעה - דמי ביטול בסך % 100 של מחיר הטיול

  בכלל הימים הנספרים לא יכללו ימי שישי שבת ערבי חג וחגי ישראל

  דרכון
  יש לוודא שהדרכון אותו הנכם מחזיקים הינו בר תוקף לפחות לחצי שנה מיום יציאת הטיול כמו כן אנא וודאו כי בדרכונכם 3 דפים ריקים לפחות (באירופה מספיק 2 דפים בלבד) לצורך חתימות.
  בעת הרישום יש לשלוח למשרד צילום של העמוד הראשון בדרכון + הארכה (אם יש).

  ביטוחים
  מחיר הטיול אינו כולל ביטוחים משום סוג שהוא, מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות רפואי ומטען סטנדרטי או מורחב וכן הטסה רפואית, מומלץ לרכוש את הביטוח בעת ההרשמה.

  כללי
  * יציאת הטיול ומחירו מותנים במינימום משתתפים, בדרך כלל מדובר במינימום של  22 נוסעים. 
  * חברת סביב העולם שומרת  את הזכות לבצע שינויים במסלול, בזהות המדריך, בסדר הביקורים, בסידורי הטיסה הקשורים 
    לחברות התעופה במידה ויחולו אילוצים טכניים, תעופתיים, בעיות הקשורות למזג אויר וכח עליון ואשר אינו תלוי בחברתנו.


  שינוי כרטיס טיסה
  שינוי שם, שינוי מועד יציאה או חזרה או כל שינוי אחר לאחר שהכרטיס הונפק יחוייב בתשלום אותו תגבה חברת התעופה "מהמארגן".

    

  מחירי הטיולים
  מחירי כל הטיולים המאורגנים המופיעים באתר מבוססים על התעריפים, מחירי השירותים בארץ ובחו"ל לרבות מחירי כרטיסי הטיסה, שערי מטבעות, רמת ההיטלים בארץ והמסים והאגרות בחו"ל, כפי שהם ידועים ליום 01.02.18

   

  תחום שיפוט
  מוסכם כי בכל מקרה של סכסוך ואו מחלוקת בין הצדדים שתגיע לכלל התדיינות משפטית, מקום הסמכות השיפוטית יהיה בית המשפט בת"א-יפו בלבד.

   

   

  חפש טיול
  דלג על צור קשר

  יש לך שאלות נוספות ?

  השאר פרטים ואחד מיועצי הטיולים שלנו יחזור אליך
  checked
  דלג על המסלולים שלנו דלג על בר ימין
  חיוג מהיר
  חיפוש טיולים
  חפש טיול
  עבור לתוכן העמוד